J. Stoltenbergas pasakė kalbą Ukrainos Aukščiausiojoje Radoje

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pirmadienį pasakė kalbą Ukrainos Aukščiausiojoje Radoje, jis dar kartą patvirtino parlamentarams, kad Ukraina taps Aljanso nare, feisbuke pranešė parlamento narė Iryna Geraščenko.

„NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas iš Aukščiausiosios Rados tribūnos dar kartą patvirtino, kad Ukraina taps Aljanso nare. Tačiau jis nepasakė, kada. Ukraina laukia stipresnio ir nedviprasmiško signalo per NATO viršūnių susitikimą Vašingtone“, – parašė ji.

Pasak I. Geraščenko, savo kalboje generalinis sekretorius daugiausia dėmesio skyrė grėsmėms, kurias laisvajam pasauliui kelia Rusija ir jos partnerės, ypač Kinija. J. Stoltenbergas gyrė Ukrainos žmonių ir ginkluotųjų pajėgų, besipriešinančių Rusijos agresijai, drąsą.

I. Geraščenko pridūrė, kad tai jau trečiasis J. Stoltenbergo apsilankymas  Aukščiausiojoje Radoje, jis yra pirmasis NATO generalinis sekretorius, pasakęs kalbą Ukrainos parlamente.

Aukščiausiosios Rados pirmininkas Ruslanas Stefančiukas sakė su NATO generaliniu sekretoriumi aptaręs saugumo padėtį ir valstybės gynybos poreikius kovojant su agresore, „pirmiausia papildomų oro gynybos sistemų ir artilerijos“.

R. Stefančukas pabrėžė, kad Ukrainos narystė Europos Sąjungoje ir NATO yra įtvirtinta šalies Konstitucijoje. „Tai yra mūsų šalies strateginis kursas. Todėl NATO viršūnių susitikime Vašingtone laukiame pažangos siekiant narystės Aljanse“, – sakė jis.

Pirmadienį NATO generalinis sekretorius J. Stoltenbergas atvyko į Ukrainą iš anksto nepranešto vizito.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Cirkas ! Klounada ! GejRopa ir Nata išprotėjo...

Cirkas ! Klounada !  GejRopa ir Nata išprotėjo... portretas
100 %

Rici

Rici portretas
Visi užmiršo,ką šitas išverstaskūris sapaliojo,prasidėjus karui

Pasakė. Ir ką?

Pasakė. Ir ką? portretas
Dėl to Zelenskis tik aktyviau padirbėjo užpakaliu analinio sekso irgijose pas kitus žydus kitose valstybėse ir dar paprašė pinigų ir ginklų?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių