JK: penkiems Bulgarijos piliečiams pateikti kaltinimai šnipinėjus Rusijai

  • Teksto dydis:

Jungtinėje Karalystėje penkiems Bulgarijos piliečiams buvo pateikti kaltinimai šnipinėjus Rusijai.

Antradienį jie stojo prieš Londono teismą, jiems buvo paskirtas areštas.

Trys vyrai ir dvi moterys Vestminsterio magistratų teisme pasirodė vaizdo ryšiu, o kalbėdami patvirtino tik savo vardus ir gimimo datas.

Kiekvienas iš jų sulaukė kaltinimo sąmokslu rinkti informaciją, kuri būtų tiesiogiai ar netiesiogiai naudinga Maskvai, siekiant padaryti žalą kitų valstybių saugumui ir interesams.

Nurodoma, kad šie įtariami nusikaltimai buvo vykdomi nuo 2020-ųjų rugpjūčio 30-osios iki praėjusių metų vasario 8 dienos.

Vyriausiojo teisėjo pavaduotojas Tanas Ikramas šiems penkiems asmenims skyrė kardomąjį kalinimą, kol spalio 13 dieną bus surengtas kitas teismo posėdis.

Metų pradžioje kovos su terorizmu detektyvai sulaikė penkis asmenis – 45-erių Orliną Roussevą (Orliną Rusevą), 41-erių Bizerį Dzhambazovą (Bizerį Džambazovą), 32-erių Katriną Ivanovą, 31-erių Ivaną Stoyanovą (Ivaną Stojanovą) ir 29-erių Vanią Gaberovą, įtariamus įvykdžius nusikalstamą veiką pagal Valstybės paslapčių įstatymą.

O. Roussevas, B. Dzhambazovas ir K. Ivanova vasario viduryje sulaukė kaltinimų suklastotų tapatybės dokumentų laikymu turint neteisėtų ketinimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aš portretas
Šiaip bulgarai yra durneliai.Nežinia kokias paslaptis galėjo kam nors perduoti

Anonimas

Anonimas portretas
MIRTIES BAUSME;;;IR PASIBAIGTU

Anonime

Anonime portretas
Tu Kvaiša
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių