Klimato kaita: COP27 susitikime priimtas istorinis susitarimas dėl nuostolių ir žalos fondo

Grįžti į straipsnį

plasmasinis maiselis

plasmasinis maiselis portretas
lietuvos miskus butina iskirst plynai... nuskust kelmus ir apset kanapemis.... valio margani

Astronomas Romualdas Zubinas E.p. rzubinas@gmail.com

Astronomas    Romualdas  Zubinas  E.p. rzubinas@gmail.com portretas
KADA LIETUVOS MOKSLINKAI PAŽINS PIRMĄJĮ LIETUVOS MOKSLININKĄ, - KRIVIŲ KRIVAITĮ VANDENORIŲ? KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS, PASTOVIAI, SU SAVO KOMANDĄ, STEBĖDAVO DANGŲ ir ŽEMĖJE VYKUSIUS GEOFIZINIUS PROCESUS! Taip, 1179 m.prieš. mūsų ERĄ, KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS, ĮSPĖJO VIDURŽEMIO JŪROS REGIONO GYVENTOJUS, KELTIS Į SAUGESNES, NUO BUSIMO TERO UGNIKALNIO SPROGIMO VIETOS! KAIP ŽINOME, MŪSŲ LAIKŲ ARCHEOLOGAI, SANTARINI SALOJE, PER KASINĖJIMMUS, APTIKO TIKTAI VIENĄ APDEGUSIĄ KIAULĘ. TAI RAIŠKIA, KAD KRIVIŲ KRIVAITIS VANDENORIUS, BUVO NE TIKTAI "ILIADOS" ir "ODISĖJOS" AUTORIUS, BET IR NUO PRAŽUTIES IŠGELBĖJO SANTARINI SALOS IR VIDURŽEMIO JŪROS GYVENTOJUS! LAIKAS NE TIKTAI LIETUVAI BET IR PASAULIUI PAŽINTI KRIVIŲ KRIVAITĮ VANDENORIŲ!

Astronomas Romualdas Zubinas E.p. rzubinas@gmail.com

Astronomas    Romualdas  Zubinas  E.p. rzubinas@gmail.com portretas
LAIKAS PASAULIUI PAŽINTI NE TIKTAI, LENKŲ MYKALOJAUS KOPERNIKO, PRIEŠ 500 metų, ATRASTUS PIRMĄJĮ ir ANTRĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMO DĖSNIUS, BET IR KAUNIEČIO, ROMUALDO ZUBINO, PRIEŠ 12 metų, ATRASTUS - TREČIĄJĮ BEI KETVIRTĄJĮ, PENKTĄJĮ BEI ŠEŠTĄJĮ, SEPTYNTĄJĮ BEI AŠTUNTĄJĮ, ir DEVYNTĄJĮ BEI DEŠIMTĄJĮ, ŽEMĖS AŠIES FIZINIO JUDĖJIMO DĖSNIUS. ANOT JŲ, ŠIAME TŪKSTANTMETYJE, ŠIAURINIAME ŽEMĖS PUSRUTULYJE, NUO ŠIAURINIŲ KALNŲ ŠLAITŲ, NUSLINKS VISI SNIEGYNAI IR KALNYNAI. ŠIAURINIUOSE KALNŲ ŠLAITUOSE, LAIKAS ŠIAURINIŲ KALNŲ GYVENTOJAMS, KELTIS IŠ PAVOJINGŲ VIETOVIŲ! LAIKAS MOKSLININKAMS ŽINOTI IR TAI, KAD DĖL, VIS INTENSYVĖJANČIOS SAULĖS, ŠIAME TŪKSTANTMETYJE, VANDENS LYGIS ŽEMĖJE PAKILS PER 20 METRŲ!

K.

K. portretas
Perorganizuokit ginklų pramonę taikiems tikslams, užbaikit karus, nustokit kirst miškus ir viskas susitvarkys. Bet godulys matyt to neleidžia.

GIRINIS

GIRINIS portretas
Liurbiai,norint numirsti viena Medi pries yai turit pasodinti maziausia 5 Medelius !!!! Medziai zemes plauciai be Žalumos zeme liks,tik jau deje be zmonijos ,kuri kirsdama Žaluma ,kerta ir savo egzistavima Žemeje !!!!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Ne klimato kaita Pasauliui taip pavoinga ...Kaip FAŠISTINE BANDITINE RUSSIJA

ogi

ogi portretas
klimatas pasikeite ju galvose dargi Greta Tumberg pamate kokia saika ja pastate i dauno sindromo vezes jei si saika D daunai negu ji supratusi kad kvailinama o kazkas jos vardu pralobo bet nesakoma ???===

Galerijos

Daugiau straipsnių