M. Trump savo motiną išlydėjo į amžinąją kelionę: mūsų ryšys buvo nenutrūkstamas

Buvusi JAV pirmoji ponia Melania Trump, lydima savo vyro Donaldo Trumpo, atsisveikino su praėjusią savaitę mirusia savo motina.

Per gedulo pamaldas bažnyčioje netoli šeimos „Mar-a-Lago“ rezidencijos JAV Floridos valstijoje 53-ejų M. Trump prisiminė savo motiną kaip „šviesos spindulėlį tamsiausiomis dienomis“, pranešė stotis „Fox News“.

„Ji džiaugėsi mūsų laimėjimais ir tvirtai rėmė mus chaotiškais laikais, – savo kalboje sakė M. Trump. – Mūsų ryšys buvo nenutrūkstamas“.

Buvusi pirmoji ponia, jaunystėje dirbusi modeliu, apie savo motinos Amalijos Knavs mirtį pranešė praėjusią savaitę tinkle X. Anot žiniasklaidos, A. Knavs buvo 78 metai.

Gedulo ceremonijoje dalyvavo ir kiti šeimos nariai, įskaitant bendrą Melanijos ir D. Trumpo sūnų Barroną, taip pat buvusio prezidento dukrą Ivanką ir šios vyrą Jaredą Kushnerį, rašė laikraštis „Palm Beach Daily News“. Atvyko ir aukšti Respublikonų partijos atstovai, tarp kurių buvo senatoriai Lindsy‘is Grahamas ir Rickas Scottas.

Po išsikraustymo iš Baltųjų rūmų 2021 m. sausį M. Trump retai rodosi viešumoje. D. Trumpas ketina siekti perrinkimo lapkritį vyksiančiuose rinkimuose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių