Moldovoje platinami melagingi kvietimai tarnauti armijoje pagal sutartį

Moldovos gynybos ministerija perspėjo piliečius dėl viešose vietose pasirodžiusių plakatų, neva kviečiančių tarnauti armijoje pagal sutartį, kurie iš tikrųjų neturi nieko bendra su oficialiomis valdžios institucijomis.

Tai ketvirtadienį pranešė „Ukrinform“, remdamasi portalu „NewsMaker“.

„Moldovoje nežinomi asmenys klijuoja plakatus su raginimais stoti į tarnybą Moldovos armijoje ar svetimšalių legione pagal sutartį. Moldovos Respublikos gynybos ministerija įspėja, kad plakatuose pateikiama informacija yra manipuliacija, neatitinkanti tikrovės“, – rašoma pranešime.

Generalinis policijos inspektoratas atlieka tyrimą ir aiškinasi su tuo susijusių asmenų tapatybę bei buvimo vietą.

Moldovos gynybos ministerija pažymėjo, kad apie tarnybą Nacionalinėje armijoje pagal sutartį skelbiama oficialiuose Gynybos ministerijos ir vyriausybės kanaluose. Apie laisvas darbo vietas gynybos žinyboje piliečiai informuojami per Nacionalinę užimtumo agentūrą.

„Ukrinform“ primena, kad, Karo studijų instituto (ISW) ekspertų nuomone, Kremlius bando destabilizuoti Moldovos visuomenę, atakuoti demokratinę Moldovos vyriausybę ir sutrukdyti Moldovai įstoti į ES.

Anksčiau ISW pabrėžė, kad Rusija ketina panaudoti Uždniestrę ir Gagaūziją hibridinėms operacijoms, kuriomis siekiama destabilizuoti padėtį Moldovoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių