NATO Sakartvelo įstatymą dėl „užsienio įtakos“ vadina žingsniu klaidinga kryptimi

NATO trečiadienį perspėjo Sakartvelą, kad jo naujas įstatymas dėl „užsienio įtakos“ yra „žingsnis klaidinga kryptimi“, kuriuo tolstama nuo europinės ir euroatlantinės integracijos.

„Raginame Sakartvelą pakeisti kursą ir gerbti teisę į taikų protestą“, – nurodė NATO atstovė Farah Dakhlallah (Fara Dachlala).

Sakatvelo parlamentas išvakarėse priėmė prieštaringai vertinamą įstatymą, pagal kurį visos nepriklausomos nevyriausybinės ir žiniasklaidos organizacijos, gaunančios daugiau kaip 20 proc. savo lėšų iš užsienio, turės užsiregistruoti kaip „organizacija, veikianti pagal užsienio valstybės interesus“.

Nors prezidentė ketina vetuoti įstatymą, valdančioji partija turi pakankamai parlamentarų, kad galėtų atmesti prezidentės veto.

Įstatymas dėl užsienio įtakos nevyriausybinėms organizacijoms priimtas nepaisant kelias savaites trunkančių protestų ir didėjančios įtampos.

Įstatymą oponentai pasmerkė kaip panašaus represinio teisės akto Rusijoje dėl „užsienio agentų“ analogą. Juo Maskva slopina kritikus ir siekia užgniaužti nepriklausomą žiniasklaidą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Šaunuoliai gruzinai. Nepasiduoda jankiams. O tiems protestuojantiems kvailiams daugiau lazdų, tai prideda proto. Mokykitės iš Lukašenkos, kaip reikia tvarkytis.

ADAMKAUS , GRYBAUSKAITĖS ir NAUSĖDOS "darbą"Gruzijoje-

 ADAMKAUS , GRYBAUSKAITĖS ir NAUSĖDOS "darbą"Gruzijoje- portretas
šuo nunešė ant UODEGOS ne į VAKARUS , o į RUSIJĄ.--Visa tai parodo , kokie tuščiaviduriai ir n e į ž v a l g ū s buvo Lietuvos prezidentai -- dirbo RUSIJOS naudai-- nesuvokė , jog KAUKAZO valstybių politinė laikysena yra n e p r o g n o z u o j a m a -- tai tvirtina ir jų gyvenimo istorija.

Ir Lietuvoj reikia tokio įstatymo

Ir Lietuvoj reikia  tokio įstatymo portretas
Reikia ir Lietuvoje tokio įstatymo kaip JAV ir sakartvele, kad žmonės žinotų kas valdo spaudą ir žiniasklaidą ir organizacijas, gal tada suvoktų, kad Lietuvai praktiškai niekas neatstovauja, nes kas moka pinigus, tas ir muziką užsako tas aiškiai pasimatė per rinkimus, kai išplautų smegenų rinkėjai nubalsavo už kandidatus, kurie pritaria Lietuvos karių siuntimui į ukrainą, o tai reiškia įsitraukimą į karą, negaliojant nato 5 gynybos straipsniui
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių