NATO solidarizuojasi su Estija po incidento pasienyje su Rusija

  • Teksto dydis:

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas penktadienį pareiškė, kad aljansas solidarizuojasi su savo nare Estija po incidento pasienyje su Rusija prie abi valstybes skiriančios Narvos upės.

„NATO solidarizuojasi su savo sąjungininke Estija prieš bet kokią grėsmę jos suverenitetui“, – socialiniame tinkle „X“ po pokalbio su Estijos ministre pirmininke Kaja Kallas (Kaja Kalas) sakė J. Stoltenbergas.

Rusijos pasieniečiai ketvirtadienio naktį Narvos upėje, skiriančioje abi šalis, pradėjo šalinti valstybės sieną upėje žyminčius plūdurus, kuriais laivai naudojasi, kad netyčia nenuklystų į svetimus vandenis.

Estija nurodė, kad tik nuo 2022-ųjų vasario, kai prasidėjo plataus masto karas Ukrainoje, Maskva užginčijo plūdurų, kurie naudojami tam, kad laivai netyčia nenuklystų į svetimus vandenis, įrengimą.

K. Kallas teigė, kad „Rusija naudoja su siena susijusias priemones, kad sukeltų baimę ir nerimą, kuriais sėja nesaugumą mūsų visuomenėje. Matome platesnį to modelį“.

Europos Sąjungos užsienio politikos vadovas Josepas Borrellis (Žozepas Borelis) penktadienį Rusijos veiksmus, siekiant pašalinti Estijos sieną Narvos upėje žyminčius plūdurus, pavadino nepriimtinais.NAUJAUSI KOMENTARAI

kas

kas  portretas
draudžia juos kitais "pludurais" pakeist ?

Anonimas

Anonimas portretas
O kam rašyt apie priežastis ? Geriau eilinį kartą pavaryt ant rusų, debilai ir taip patikės.

>Jo - Debilu buvai, Debilu dvėsi...

>Jo - Debilu buvai, Debilu dvėsi... portretas
...
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių