NATO vadovas: Švedija padarys aljansą stipresnį ir saugesnį

Grįžti į straipsnį

To >> NATU-kui

To >> NATU-kui portretas
Dėl Ukrainos - pradžiai įveskit karius po Jungtinių tautų - taikdarių vėliava; po to, uždenkit dangų nuo ruskio atakų; o po to, dar smagiau, po truputį, po biškutį išstumkit ruskį "buldozeriais" už Ukrainos rubežiaus...

vilnensis

vilnensis portretas
Paprastam klausimėliui. Ar jau ponas užmiršote Karibų krizę?

bbbbb

bbbbb portretas
Čia toj Klaipėdoj labai daug okupantų vaikų ir anūkų, reikėtų juos išsiūsti į rusyną pas pridurką putiną, o pradžioj uždaryti ruskių mokyklas.

PAPRASTAS KLAUSIMĖLIS

PAPRASTAS KLAUSIMĖLIS portretas
Gerai būtų, kad tas Štolcenbergas paaiškintų - kas NATO bent kartą puolė ar bent grąsino karu? Kurioje vietoje jis mato grėsmę? Niekšai patys vos ne visuose valstybėse steigia bazes, o pirštais rodo į kitus. Sakykite atvirai, kad jau pinigėlius iššvaistėtei ir prievartaujate normalias valstybes, kurios gyveno ir vargo nematė. Dabar pajaus...

Puiku

Puiku portretas
Lietuva - be žydų! Kiekviena žydė - gyvulys. Už kiekvieną paskersta gyvulį žydę - ordinai. Tegyvuoja Lietuva, nuo žydžių laisva!

Peilis

Peilis portretas
Kacapynui . Putleriniai puikiai žino , kokia galinga Švedū ginklų prąmonė , ir kariuomenė . Viskas tik į gęra . Šlovė Ukrainai , garbė Izraeliui už pasaulio atmatų naikinimą . Pęrgalė artėja .

Ir Superiui ir Vangai

Ir Superiui ir Vangai portretas
Du Debilai, Du Gaideliai

vanga

vanga portretas
Artėja kremliaus iškrypėlių krachas, artėja... :D

Super

Super portretas
Pagaliau amerika užsuko ausį šūdo gabalui , putlerio kūrvai Orbanui . Greit stovės ant kelių , ir čiulps visiems iš eilės gaidys .

apgailėtinas vaizdelis

apgailėtinas vaizdelis portretas
Dar vienas JAV lojalus ciuckis.

Vaikų darželis

Vaikų darželis portretas
Ginklai, kur ginklai ir amunicija? Ar Prancūzija turi rimtą kariuomenę?

Galerijos

Daugiau straipsnių