A. Navalno našlė bijo areštų per vyro laidotuves, V. Putiną vadina banditu

Velionio Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno našlė Julija Navalnaja trečiadienį pareiškė būgštaujanti, kad jos vyro laidotuvėms, suplanuotoms penktadienį Maskvoje, bus trukdoma, gali vykti areštai.

„Kol kas nesu tikra, ar jos bus taikios, ar policija sulaikys tuos, kurie ateis atsisveikinti su mano vyru“, – Europos Parlamente sakė J. Navalnaja.

Vladimiras „Putinas yra organizuotos nusikaltėlių gaujos lyderis“, sakė J. Navalnaja, dėl savo vyro „nužudymo“ apkaltinusi Rusijos prezidentą. „Turite reikalą ne su politiku, o su kruvinu banditu“, – sakė ji.

Rusijos valdžios institucijos teigė, kad A. Navalnas mirė dėl natūralių priežasčių, praradęs sąmonę po pasivaikščiojimo savo kalėjimo kolonijoje Arktyje. Jo šeima šį teiginį atmeta.

„Aleksejus buvo kankinamas trejus metus, – savo kalboje EP sakė J. Navalnaja. – Jis buvo marinamas badu mažytėje akmeninėje kameroje, atskirtas nuo išorinio pasaulio, jam buvo draudžiami pasimatymai, telefono skambučiai, o vėliau net ir laiškai“.

„O tada jie jį nužudė. Ir net po to jie žiauriai elgėsi su jo kūnu“, – sakė ji.

A. Navalno kūnas buvo laikomas aštuonias dienas – jo komanda mano, kad taip buvo siekiama nuslėpti, kas atsakingas dėl jo mirties, ir užkirsti kelią viešoms laidotuvėms.

Jei iš tikrųjų norite nugalėti V. Putiną, turite tapti novatoriški. Ir turite nustoti būti nuobodūs.

„Putinas turi atsakyti už viską, ką padarė Aleksejui, – sakė J. Navalnaja. – Mano vyras niekada nepamatys, kaip atrodys graži ateities Rusija, bet mes privalome ją pamatyti. Ir aš padarysiu viską, kad jo svajonė išsipildytų, kad blogis žlugtų ir ši graži ateitis ateitų“.

„Norint nugalėti V. Putiną, negalima būti nuobodiems“

Aleksejus įkvėpė žmones, nepaisant suvaržymų, kurių ėmėsi V. Putinas, toliau savo kalboje EP nariams sakė J. Navalnaja.

Kai jam neleido rodytis per televiziją, jis atsigręžė į „Youtube“. Kai jam neleido dalyvauti rinkimuose, jis sugalvojo strategiją, kaip atimti vietas iš V. Putino partijos.

„Net ir būdamas Putino gulage Aleksejus sugebėjo perduoti idėjas projektams, kurie Kremliui kėlė paniką“, – sakė ji.

J. Navalnaja pažymėjo, kad norint nugalėti V. Putiną reikia tapti novatoriškiems.

Ji perspėjo, kad V. Putinui negalima pakenkti nei sankcijomis, nei rezoliucijomis, nei vadovaujantis morale ar taisyklėmis.

„Tai yra atsakymas į klausimą. Jei iš tikrųjų norite nugalėti V. Putiną, turite tapti novatoriški. Ir turite nustoti būti nuobodūs, – kalbėjo J. Navalnaja. – Jūs negalite pakenkti Putinui dar viena rezoliucija ar dar vienu sankcijų paketu, kuris niekuo nesiskiria nuo ankstesnių. Negalite jo nugalėti manydami, kad jis yra žmogus, turintis principus, moralę ir besilaikantis taisyklių“.NAUJAUSI KOMENTARAI

ona

ona portretas
Tikra amerikos kalė

Pagieža

Pagieža portretas
Meilužiai pinigų nebeduoda, užsimanė buvusio vyro turto. Putinas kaltas???

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kokia neapsakoma šlykštynė, tik pažiūrekit į jos snukį....
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių