A. Navalno tėvai dėkoja: ačiū už atminimą, kuris suteikia vilties!

  • Teksto dydis:

Velionio Rusijos opozicionieriaus Aleksejaus Navalno tėvai šeštadienį padėkojo rusams, atiduodantiems pagarbą jų sūnui. Pranešimą šeštadienį paskelbė A. Navalno našlė Julija Navalnaja.

Pagrindinis Rusijos prezidento Vladimiro Putino oponentas vasario viduryje mirė griežto režimo kolonijoje Arktyje, o praėjusią savaitę buvo palaidotas Maskvoje. Nepaisydami valdžios institucijų įspėjimų daugybė rusų vis dar neša prie jo kapo gėles.

„Labai dėkojame ir žemai lenkiamės tiems, kurie atėjo ir ateina į kapines, kurie atneša gėlių, rašo apie Aleksejų, prisimena mūsų sūnų, meldžiasi už jį!“ – ranka rašytame laiške sakė politiko tėvai Liudmila ir Anatolijus.

„Ačiū už atminimą! Atminimą, kuris suteikia vilties!“ – pridūrė jie. Pora padėkojo rusams, kurie „kartu su mumis jaučia netekties skausmą“.

A. Navalno motina Liudmila daugiau nei savaitę bandė susigrąžinti sūnaus kūną, kol galiausiai pareigūnai leido jai pargabenti jį į gimtąją Maskvą. Jis buvo palaidotas Maskvos Borisovo kapinėse.

Po laidotuvių žmonės ir toliau neša gėles prie A. Navalno kapo.

J. Navalnaja pažadėjo tęsti savo vyro darbą ir paragino rusus per artėjančius Rusijos prezidento rinkimus rengti protestus formuojant ilgas eiles prie balsavimo punktų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių