NTV pranešė apie sulaikytus ukrainiečių diversantus, „Pravyj sektor“ tai neigia

  • Teksto dydis:

Rusijos specialiosios tarnybos sulaikė 25 Ukrainos piliečius, tarp kurių yra ir trys „Pravyj sektor“ aktyvistai, jie įtariami rengę diversijas Rusijos teritorijoje, pranešė Rusijos televizijos kanalas NTV, remdamasis specialiosiomis tarnybomis.

„Pravyj sektor“ („Dešinysis“ arba „Teisusis sektorius“) iš karto paneigė NTV informaciją apie šios organizacijos ardomąją veiklą Rusijoje.

„Mes negalime komentuoti kiekvieno kliedesio, kurį pareiškia FST (Rusijos federalinė saugumo tarnyba), – sakė „Pravyj sektor“ atstovas Artiomas Skoropadskis. – Mes visuomet šimtu procentų sakėme, kad esame prieš terorizmą ir taikių gyventojų aukas“.

Rusijos kanalas NTV parodė sulaikytus „ukrainiečius“ ir pranešė, kad sulaikytieji rengė teroro aktus kovo 14-16 dienomis septyniuose Rusijos regionuose: Rostovo, Volgogrado, Tverės, Oriolo, Belgorodo srityse, taip pat , Kalmukijoje ir Tatarstane.

Taip pat tvirtinta, kad visi 25 sulaikytieji prisipažino gavę atitinkamas instrukcijas iš Ukrainos saugumo tarnybos.

Atseit jiems buvo nurodyta fotografuoti karinės technikos dislokavimo vietas ir judėjimą, ginkluotąsias pajėgas Rusijos pasienio regionuose, užmegzti ryšį su radikaliomis Rusijos struktūromis. Sulaikytieji tardomi, vyksta tyrimas, nurodė NTV.NAUJAUSI KOMENTARAI

Socialistas

Socialistas portretas
Sušaudyt banderlogus!
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių