O. Scholzas gyrė rusus už drąsą atvykti į A. Navalno laidotuves

  • Teksto dydis:

Vokietijos kancleris Olafas Scholzas (Olafas Šolcas) penktadienį gyrė tūkstančius rusų, atvykusių pagerbti mirusio opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno, nepaisant sulaikymų baimės ir gausių policijos pajėgų.

„Aleksejus Navalnas už savo kovą dėl demokratijos ir laisvės sumokėjo gyvybe, – socialiniame tinkle „X“ rašė O. Scholzas. – Po jo mirties drąsūs rusai tęsia jo palikimą: daugelis jų šiandien dalyvavo laidotuvėse ir labai rizikavo – dėl laisvės.“

Daugelis A. Navalno šalininkų kaltina Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną dėl šio opozicionieriaus, jo pagrindinio oponento mirties.

A. Navalno laidotuvių pamaldos vyko Maskvos pietinio Marjino rajono Dievo Motinos ikonos „Nuramink mano sielvartą“ cerkvėje. Velionis palaidotas netoliese esančiose Borisovo kapinėse.

Tūkstančiai žmonių nepaisydami sulaikymo grėsmės penktadienį buvo susirinkę cerkvės palydėti A. Navalno.

Opozicionierius neaiškiomis aplinkybėmis mirė vasario 16 dieną griežto režimo kolonijoje Arktyje maždaug už 1,9 tūkst. km į šiaurės rytus nuo Maskvos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Is bailio nieko gero !

Is bailio nieko gero ! portretas
O. SCHolsas turbu bendramintis Merkel ,o Merkel Yra V. Putino dauge,todel Ukraina Raketu " Taurus" gali ir niekad negauti.

Pagieža

Pagieža portretas
Šliosas kojas pakratys, visa Rusija atvyks.

jo

jo portretas
stolcas bailys
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių