Pasidalijo, kaip atrodo gyvenimas be interneto: reikia mokėti planuoti

  • Teksto dydis:

Kiek laiko ištvertumėte be interneto, išmaniojo telefono ir elektroninio pašto? Didžiąją laiko dalį be jų gyvena 3 mln. vokiečių. Ir tai nėra senoliai, didžioji dauguma – jauni žmonės.

„Kai viešumoje pasigirsta mano senos „Nokios“ garsas, daugeliui žmonių tenka tik nusikvatoti“, – teigė nuo tinklų atsijungęs vokietis Benno Flügel.

32-ejų metų vyras nesijungia prie interneto, jo ypač vengia, kai tenka keliauti. Jis kelerius metus gyvena be „WhatsApp“, navigacijos ar kitų programėlių.

RTL žurnalistė pabandė Hamburge nukakti į reikiamą vietą be išmaniojo telefono.

„Kasininkas man pasakė, kad degalinėse nieko panašaus nebepardavinėja. Niekam šiais laikais žemėlapių nereikia, nes visi turi išmaniuosius telefonus“, – tikino žurnalistė Dania Maria Hohn.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše: 

Galiausiai žurnalistę išgelbėjo praeiviai su savo išmaniaisiais telefonais.

„Savo senu mobiliuoju telefonu galiu rašyti žinutes ir tik skambinti, o jei kur nors važiuoju, iš anksto užsirašau maršrutą ir tuomet žinau kelią“, – pasakojo B. Flügel.

Ekspertas sako, kad gyvenant be interneto ir navigacijos reikia mokėti planuoti.

„Už tai teks mokėti daugiau. Pavyzdžiui, jei neturite lengvos prieigos prie banko, tada tenka kulniuoti į banko skyrių, o tai kainuoja daugiau laiko ir pinigų“, – aiškino sociologas Stephan Humer.

Tačiau B. Flügel turi daug laiko pomėgiams, pavyzdžiui, skaitymui. Jis mano, kad būnant „neprisijungusiam“ galima labiau atsipalaiduoti.

Remiantis statistika, Vokietijoje taip gyvena 3 mln. vokiečių, o 2,5 mln. jų – jauni žmonės.NAUJAUSI KOMENTARAI

taip

taip portretas
kai nebuvo sio vakaru nusipirkto tehstebuklo uzteko demesio viskam menui gamtai laisvalaikiui su seima nors buvo nepriteklius bet darbstus zmones gyveno ir dziaugesi sis /stebuklas/ su visomis pasekmemis ir privede prie viso to tik 1e pliusas kad juo galime susiburt ir kovot pries tuos pacius kas visa tai lipde ka siandien ir stebime siu ju /vertybiu/ durnyne z ppp =0
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių