Princas Harry atvyko į Londono teismą liudyti prieš bulvarinių laikraščių leidėją

  • Teksto dydis:

Princas Harry (Haris) antradienį atvyko į Londono teismą duoti parodymų byloje prieš bulvarinio laikraščio leidėją dėl įtariamo neteisėto informacijos rinkimo.

38 metų Sasekso hercogą, atvažiavusį juodu padidinto pravažumo automobiliu, pasitiko būriai fotografų ir operatorių, tačiau jis nieko nepasakė laukusiems žurnalistams.

Karaliaus Charleso III (Karolio III) jaunesnysis sūnus taps pirmuoju daugiau nei per šimtmetį aukšto rango britų karališkosios šeimos nariu, duosiančiu parodymus teisme. Jis liudys prieš žiniasklaidos grupę „Mirror Group Newspapers“ (MGN).

Jis ir kiti garsūs ieškovai kaltina žiniasklaidos grupę neteisėta veikla, įskaitant įsilaužimus į telefonus.

Ši byla yra viena iš kelių, kurias princas Harry iškėlė britų žiniasklaidos grupėms po to, kai 2020 metų pradžioje atsisakė karališkųjų pareigų ir galiausiai su savo žmona amerikiete Meghan Markle (Megan Markl) persikėlė į Kaliforniją.

Harry advokatas Davidas Sherborne'as (Deividas Šerbornas) Londono teismui pirmadienį sakė, kad apie princą buvo neteisėtai renkama informacija dar vaikystėje, o į jo telefoną ne kartą buvo įsilaužta.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių