Princas Harry‘is: šeima galėtų susivienyti dėl karaliaus ligos

Princas Harry‘is prasitarė, kad karaliaus Karolio liga galėtų padėti susivienyti karališkajai Didžiosios Britanijos šeimai, ir papasakojo, kaip tėvui diagnozavus vėžį jis iškart „šoko į lėktuvą“ į Londoną.

Penktadienį duodamas interviu ABC laidai „Good Morning America“ princas pirmą kartą viešai pakomentavo karaliaus sveikatos būklę.

Jis sakė naujieną išgirdęs tiesiai iš karaliaus „ir iškart išskubėjo pas jį“.

„Aš myliu savo šeimą“, – sakė Harry‘is ir pridūrė, kad yra „dėkingas“ už galimybę praėjusią savaitę, kad ir  trumpai, pabūti su tėvu.

Harry‘is kalbėjo Kanadoje, kur jis su žmona Meghan dalyvauja mokymuose likus metams iki jo organizuojamų sužeistų karo veteranų žaidynių „Invictus Games“.

Paklaustas, ar liga gali suartinti jo šeimą, Harry‘is atsakė: „Taip, esu tikras.“

Kalbėdamas apie žaidynes, jis pridūrė, kad „visose šeimose, kurias matau kasdien, jaučiama šeimos vienybės stiprybė.“

Harry'is atsisakė išsamiau papasakoti apie tėvo sveikatą, sakydamas, kad „tai lieka tarp manęs ir jo“.

Princas Harry‘is atsisakė karališkųjų pareigų 2020 metais ir persikėlė į Kaliforniją, kur gyvena su savo žmona amerikiete ir dviem mažamečiais vaikais.

„Turiu suplanavęs kitų kelionių, kurių metu keliausiu per Jungtinę Karalystę, tad būtinai lankysiu savo šeimą tiek, kiek galėsiu“, – sakė Harry‘is.

Jis taip pat sakė svarstęs galimybę siekti Amerikos pilietybės, tačiau šiuo metu tai nėra jo prioritetas.

Jungtinės Karalystės karalius Karolis III diagnozę sužinojo praėjus vos 17 mėnesių nuo jo valdymo pradžios, kai 2022 m. rugsėjo 8 d. mirė jo 96 metų motina, karalienė Elžbieta II.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na

Na portretas
yra dar viena proga pašikti ant savo šeimos

O.Z.

O.Z. portretas
Pirma apdergi, paskui kvieti vienytis. Taip vyruti rysiai neatnaujinami. Pasirinkai savo kelia ir juo eik.

rokas

rokas portretas
Tai šeima ir yra susivienijusi. O tas, kuris dėjo skersą ant šeimos ir visaip ją šmeižė kartu su savo durne boba, tas ir nėra šeima. Jis tikrai nereikalingas šeimai Anglijoje. Jo vieta tarp juodukų amerikėj.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių