Princas Williamas švenčia gimtadienį: vietoj ankstyvosios dovanos – nusivylimas

  • Teksto dydis:

Birželio 21-ąją Velso princas Williamas švenčia 42-ąjį gimtadienį. Karališkoji šeima socialiniuose tinkluose pasveikino Velso princą paskelbdami sentimentalią nuotrauką. Ketvirtadienį vykusiose Europos futbolo čempionato rungtynėse tarp Anglijos ir Danijos princas tikėjosi sulaukti ankstyvosios gimtadienio dovanos, bet rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Socialiniame tinkle „Instagram“ Karalius Čarlzas (Karolis III) pagerbė Velso princą mielu atvaizdu, kuriame monarchas laiko savo sūnų.

Jaunas Williamas pavaizduotas žavingame juodai baltame kadre su savo tėvu, karaliumi Karoliu III. „Linkiu Velso princui laimingo gimtadienio!“ – rašoma šalia nuotraukos.

Karališkosios šeimos instagramo nuotr.

Velso princą taip pat pasveikino ir artimiausieji. Princo Williamo ir princesės Catherine oficialioje instagramo paskyroje atsirado nuotrauka, kurioje Williamas pramogauja su vaikais. „Su gimtadieniu, tėti, mes tave labai mylime!“ – rašoma prie nuotraukos.

Princo Williamo ir princesės Catherine instagramo nuotr.

Princas tikėjosi sulaukti ankstyvosios gimtadienio dovanos, tačiau iškilmės atėjo tik kitą dieną. Ketvirtadienį įvykusios Europos futbolo čempionato rungtynės tarp Anglijos ir Danijos buvo nuviliančios. Jos baigėsi lygiosiomis. 

Rungtynių dieną princas Williamas ir Danijos karalius Frederikas X instagrame pasidalijo bendra jų nuotrauka Frankfurte. Per vidurį stovėjo Danijos princesė Josephine. Šalia nuotraukos buvo rašoma: „Tegul laimi geriausia komanda“. Prie teksto buvo pavaizduoti abiejų šalių vėliavų emociukai

Princo Williamo ir princesės Catherine / Danijos karaliaus instagramo nuotr.

Princas Williamas, kuris taip pat yra futbolo asociacijos (FA) prezidentas, rungtynėse buvo neįtikėtinai linksmas. Kai Anglijos rinktinės kapitonas Harris Kane'as per 18 minučių išvedė Anglijos „Tris liūtus“ į priekį 1:0, princas net pakilo iš savo vietos, rašoma užsienio portale „Daily Mail“.

Tačiau iki rungtynių pabaigos Williamas, kaip ir dauguma tautos, turėjo nusivilti, kai Anglijos rinktinė po nuostabaus danų vidurio puolėjo Morteno Hjulmando smūgio iškovojo lygiąsias 1:1.

Nepaisant blankaus pasirodymo, Velso princas paspaudė ranką Danijos karaliui Frederikui X.

Ilgametis futbolo gerbėjas Williamas buvo nufotografuotas besijuokiantis su Frederiku minioje. Jie buvo užfiksuoti entuziastingai besišnekučiuojantys, kai kartu sėdėjo vienoje eilėje.

Scanpix nuotr.

Rungtynėse jis dalyvavo vienas, nes Velso princesė atsiribojo nuo viešųjų pareigų, kol tęsia vėžio gydymą.

Prieš rungtynių pradžią Velso princas kartu su Anglijos žaidėjais ir sirgaliais giedojo nacionalinį himną ir pakėlė nykštį, parodydamas, kad šio vakaro rungtynes ​​vertina teigiamai.

Scanpix nuotr.

Karališkoji šeima prisijungė prie dešimčių tūkstančių gerbėjų Frankfurto arenoje, o dar milijonai stebėjo namuose.NAUJAUSI KOMENTARAI

absurdo viršūnė

absurdo viršūnė portretas
kad dėl lygiųjų rungtynėse galima nusivilti. Nulis sveikų jam tos rungtynės, jis turi kuo gyventi.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip ilgai Keitės kloną augina. Matyt labai prastas genetinis pasėlis...

Anonimas

Anonimas portretas
Turi problemų su sveikata ir Williamas,tegul nueina pasitikrinti pas gydytojus.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių