Separatistinis Moldovos regionas prašo Rusijos „apsaugos“

Grįžti į straipsnį

mirtis fasistams

mirtis fasistams portretas
Ruskiu nacike,jus esat kaip buboninio maro nesiotojos ziurkes,tad busit denacifikuoti,demilitarizuoti ir utilizuoti kaip keliantys pandemini pavoju zmonijai.

mirtis fasistams.

mirtis fasistams. portretas
Atejo i pagalba rusams BUVUSIOJE ukrainoje, ateis ir i BUVUSIA moldavija. Hoholai uz rusu zudyma dabar dvesia simtais tukstanciu. Kasdiena vis mazeja hoholisko sudo. Tas pats laukia ir fasistines moldavijos.

Ubagai

Ubagai portretas
Kažin kiek putleris sumokėjo JAV respublikonų grupei, stabdančiai paramą Ukrainai. Gėda.

Taip

Taip portretas
Padaryta didelė klaida, kai dalino okupantams ir jų palikuonims pasus tautų, kurias jie buvo okupavę. Po tsrs griuvimo reikėjo būti visus namo be jokių abejonių, nes dabar ir visada matome pasekmes šitos klaidos. Suprantama norėjosi žmogiškumo, bet okupantai to nesuprato ir nesupranta.

chutin puilo

chutin puilo portretas
Vyti lauk tuos prašytojus na rodinu.

Ur

Ur portretas
Sudu rnejo narodas

> garantuoju

> garantuoju portretas
tai rusynas visur tai elgėsi- vietinius išnaikina, o savų priveža. kodėl Klaipėdoje tiek daug putlerio padlaižių, todėl, kad čia liko 5 kolonos nemaži likučiai po "rybporto" uždarymo. jie visi čia buvo į Klaipėdą atgabenti po karo, kad asimiliuotu lietuvius, dabar turime ką turime.

garantuoju

garantuoju portretas
kai tik susiklostys palankios aplinkybės, to paties paprašys ir visokie Šalčininkai su Visaginu. Bus sukurta kokia nors Visaginskaja narodnaja respublika su visom iš to išplaukiančiom pasekmėm.

NEREIKIA

NEREIKIA portretas
būti labai gudriu, kad to nebūtų buvę galima laukti. Stebina tik tai, kad net per UA televizijas buvo skeptiškų nuomonių, tipo, dabar tam ne metas ir pan. Dabar kaip tik metas visokiems driskiams klauptis prieš putlerį ant kelių.

Vaz

Vaz portretas
Įdomu, kokiu būdu kacapai tai padarys? Vienintelis realus būdas išspręsti šitos skylės problemą yra užimti ją ir visus rusakalbius deportuoti.

Galerijos

Daugiau straipsnių