Skelbiama apie giliavandenio uosto statybą

Grįžti į straipsnį

x|RAY

x|RAY portretas
Tariasi juokingai: svinovišče. Gal verčiasi kiaulinyčius?

Saunuoliai lenkai, mato Ukrainos potenciala

Saunuoliai lenkai, mato Ukrainos potenciala portretas
As nelabai suprantu kam Klaipedai tas giliavandenis, jau dabar tusti terminalai stovi, is rytu baigesi kroviniai ilgiems laikams, o vietiniu nelabai prigalvosi,

Roman Smiskal

Roman Smiskal portretas
Tai as suprantu kad per Lenkija galima daug kroviniu i visa rytu europa gabenti . Bet koki marshruta musu valdzia planuoja per klaipeda i rytu europa ? Jeigu apie Baltarusija nekalbama(uzdarita ilgam laikui) . Jeigu nera galimibes uzdirbti saziningai , galima is idiotishku ideju . ir chia kalba ne apie millionus , chia kalba apie milliardus . Paziurekit i vilniaus nacionalini stadiona . Verkti noris . Bedugnes projektas . Tokia pati ateitis ir Klaipedos giliavandenio uosto laukia . As jau nekalbu apie ekologijos pasekmes . Bet kodel neuzmerkus akys neuzdirbt milliardus ? O paskui sakit zmonems , kad mes norejom kuo geriau o isejo kaip visada .

va taip

va taip portretas
"Tobulina ir tobulina " jie tą uostą, o krovinių kiekis kaip mažėja , taip ir mažėja.

Anonimas

Anonimas portretas
Aha,ziurekit "k.grafika",atsispausdinkit ant popieriaus, ir turekit. Ar matot ,"ta "gudruciu issavintoju" uosta",kur is jo kelias-gelezinkelis ...tarsa !!!? Negi "miestas" nepasimoke is "KELEIVIU !? Centrinio terminalo" virsmo !? i krovinini-furini, miesto CENTRE ... !!!?Kas laukia Siaurines miesto dalies gyventoju ??? P.S O 40 km.is turimo 100 km.pajurio,JAU,padovanojom !?,"vejo maluneliu chebrai" !?Kokio "klubo" chebra ,prie Melnarages, dovanu ... ???

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
o mes uztat Sventosios uosta isgilinom iki 1,6 metro uz kokius 4 liamus pinigu ir nieko, visi gyvi....

> Buržuazinis nacionalistas

> Buržuazinis nacionalistas portretas
Lenkai vieni didžiausių ukrainiečių pagalbininkai, taip kad netriesk čia

viskas čia chuinia,

viskas čia chuinia, portretas
mūsų plikiai gentvilai iškas du giliavandenius uostus, kiekvienas mažiausiai po vieną, o armonaitė paleis pilną kosmosą sputnikų, o maldeikiukas bus taivano kronprincas, vo teip.

Anonimas

Anonimas portretas
Musiskiai gali tik prasikti, kaip Ignalinos atomine. O lenkai daro

Anonimas

Anonimas portretas
idomu ka plugdis gal euromilijonus į kišenę.

Buržuazinis nacionalistas

Buržuazinis nacionalistas portretas
Lenkai tikriausiai nevagia biudžeto pinigų ir ten jau senai atlikta dekomunizacija, bei atskleisti kgbistų sąrašai. Lenkams svarbu lenkas, o ne ukrainietis ar koks gudas.

Galerijos

Daugiau straipsnių