Spalio mėnesį JK pasirodys B. Johnsono „nevaržomi“ memuarai

Spalio mėnesį pasirodys buvusio Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Boriso Johnsono memuarai, pranešė leidykla „HarperCollins“.

Leidykla teigė, kad knyga, pavadinta „Nevaržomas“ („Unleashed“), bus „sąžininga, laisva ir giliai atskleidžianti“ laikotarpį, kai B. Johnsonas buvo Londono meras ir ministras pirmininkas. Knyga turėtų pasirodyti spalio 10 dieną.

Buvęs premjeras sakė: „Man didelė garbė, kad „HarperCollins“ leidžia mano asmeninį pasakojimą apie didžiulius pokyčius JK politikoje per pastaruosius 15 metų ir apie tai, kas gali laukti ateityje.“

„Taigi laukite, kol mano mintys apie Didžiosios Britanijos ateitį iššaus virš leidybos pasaulio kaip stipriai sukratytas šampano butelis“, – sakė jis.

2023 metų sausį B. Johnsono interesų registre buvo atskleista, kad už savo memuarus jis gavo 510 000 svarų sterlingų avansą, gerokai didesnį nei 7 674 svarų, kuriuos gavo jo įpėdinė Liz Truss už knygą „10 metų Vakarams išgelbėti“ („10 years To Save the West“).

Nuo tada, kai praėjusiais metais pasitraukė iš parlamento dėl to, kad buvo išaiškinta, jog jis sakė netiesą Bendruomenių rūmams dėl „Partygate“, B. Johnsonas ir toliau keliauja po šalį sakydamas kalbas ir rašydamas skiltis laikraščiui „Daily Mail“.

Neseniai jis parėmė kelis konservatorių kandidatus visuotiniuose rinkimuose ir savo vardu pasirašė tūkstančiams rinkėjų išsiųstus laiškus, kuriuose įspėjo nebalsuoti už Nigelo Farage‘o partiją „Reform UK“.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių