Ukrainos gynybos ministras sako įteikęs atsistatydinimo pareiškimą

  • Teksto dydis:

Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas pirmadienį paskelbė, kad įteikė savo atsistatydinimo pareiškimą parlamentui.

Tai buvo padaryta prezidentui Volodymyrui Zelenskiui sekmadienį vakare paskelbus, kad jis pakeis gynybos ministrą skatindamas naują požiūrį ministerijoje.

„Įteikiau savo atsistatydinimo pareiškimą Ruslanui Stefančukui, Ukrainos parlamento pirmininkui. Buvo garbė pastaruosius 22 mėnesius, sunkiausiu Ukrainos dabartinės istorijos periodu, tarnauti Ukrainos žmonėms ir dirbti [Ukrainos kariuomenei]“, – socialinėje žiniasklaidoje parašė O. Reznikovas.

O. Reznikovas, paskirtas likus trims mėnesiams iki Maskvos invazijos, vadovavo Kyjivo deryboms dėl pajėgų aprūpinimo modernia ginkluote iš sąjungininkų.

Jis atleistas pačiame Kyjivo kontrpuolimo įkarštyje ir Ukrainai apskritai kovojant su korupcija pagal Europos Sąjungos reikalavimus.

„Oleksijus Reznikovas išgyveno daugiau nei 550 dienų karo, – sakė V. Zelenskis savo kasdieniame vakaro kreipimesi. – Manau, kad ministerijai reikia naujų požiūrių ir kitokių bendravimo formų tiek su kariuomene, tiek su visa visuomene.“

Į O. Reznikovo vietą jis paskyrė Krymo totorių Rustemą Umerovą, kuris nuo praėjusių metų vadovauja Valstybės turto fondui.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių