V. Putinas prisimena Irano prezidentą kaip „tikrą Rusijos draugą“

Irano prezidentas Ebrahimas Raisi buvo „tikras Rusijos draugas“, juo buvo žavimasi tiek savo šalyje, tiek užsienyje, sakoma pirmadienį išplatintame Rusijos prezidento Vladimiro Putino pranešime, patvirtinus, kad E. Raisi dieną anksčiau žuvo per sraigtasparnio katastrofą.

E. Raisi buvo „teisėtai labai gerbiamas tautiečių ir turėjo didelį prestižą užsienyje“, sakoma Kremliaus paskelbtoje V. Putino užuojautoje Irano aukščiausiajam lyderiui ajatolai Ali Khamenei.

„Kaip tikras Rusijos draugas, jis įnešė neįkainojamą asmeninį indėlį plėtojant gerus kaimyninius santykius tarp mūsų šalių ir įdėjo daug pastangų pakelti juos į strateginės partnerystės lygį“, – sakoma V. Putino žinutėje.

Tradiciškai Teheraną ir Maskvą sieja glaudūs ryšiai, V. Putinas laiko Iraną pagrindiniu partneriu, siekdamas naujos pasaulio tvarkos, kurioje nedominuotų JAV.

Į Ukrainą įsiveržusi Rusija gauna Teherano paramą. Kyjivas ir Vakarai teigia, kad Iranas aprūpina Rusiją bepiločiais orlaiviais ir kitais ginklais, apeidamas tarptautines sankcijas.

E. Raisi ir dar aštuoni keleiviai, įskaitant užsienio reikalų ministrą Hosseiną Amirabdollahianą, žuvo, kai sraigtasparnis, kuriuo jie skrido, sudužo tvyrant rūkui kalnuotoje vietovėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

rusai ir

rusai ir portretas
nužudė!

Karma ateis

Karma ateis portretas
Drebekit visi žudikai

raZmaZ dyrov

raZmaZ dyrov portretas
taigi ir kacapų botoksinio karliko putlerio TOKS PAT galas laukia. Jau greit susitiks su tuo tikru draugu.Faktas.
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių