Vieno Prancūzijos miesto merės namuose rasta mažiausiai 70 kg kanapių

  • Teksto dydis:

Prancūzijos policija sulaikė vieno Prancūzijos miesto merę ir du jos brolius po to, kai moters namuose buvo rasta mažiausiai 70 kg kanapių dervos, sekmadienį pranešė tyrėjai.

Nuo 2021-ųjų Avalono merės pareigas einanti Jamilah Habsaoui (Džamila Habsaui), kuri taip pat yra regiono tarybos narė, buvo vienas iš kelių policijos reidų, surengtų po kelias savaites trukusių tyrimų dėl prekybos narkotikais rytiniame mieste, taikinių, naujienų agentūrai AFP sakė prokuroras Hugues'as de Phily (Hiugas de Filis).

Prokuroro teigimu, merės namuose, miesto rotušėje ir vienoje vaistinėje buvo atliktos kratos, tačiau nebuvo pateikta jokios informacijos apie J. Habsaoui namuose rastų narkotikų kiekį. Vienas tyrimui artimas šaltinis teigė, kad per kratas konfiskuota 70 kg kanapių.

Pasak prokuroro, tarp septynių sulaikytųjų buvo merė ir du jos broliai, ir pridūrė, kad atlikus kitą tyrimą buvo rasta 983 gramai kokaino, 7 tūkst. eurų grynaisiais ir apie 20 aukso luitų.

Ši operacija surengta vykdant visą šalį apimančią kampaniją, kuria siekiama pažaboti Prancūzijos miestuose augančią prekybą narkotikais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių