Žiniasklaida: Argentina perdavė Ukrainai sraigtasparnius, kuriuos ji anksčiau gavo iš Rusijos

Argentinos prezidentas Javieras Milei perdavė Ukrainai du sraigtasparnius Mi-171E, kuriuos jo šalis anksčiau gavo iš Rusijos.

Tai penktadienį pranešė UNIAN, remdamasi leidiniu „Financial Times“.

„J. Milei teikia pirmenybę aljansams su „šalimis, kurios gina laisvę“, - JAV, Izraeliu, kurį jis aplankė sausio pradžioje, ir Ukraina, kuriai perdavė du Rusijoje pagamintus karinius sraigtasparnius“, - rašo leidinys.

Argentinos prezidentas pažymėjo, kad šiais metais planuoja surengti „Lotynų Amerikai viršūnių susitikimą“ Ukrainai remti. Tai sudaro ryškų kontrastą kitų Lotynų Amerikos lyderių, tokių kaip Brazilijos prezidentas Lula da Silva ir Meksikos valstybės vadovas Andrésas Manuelis Lópezas Obradoras, pozicijai.

Mi-171E yra viena iš daugelio sovietinio sraigtasparnio Mi-8, kuris pirmą kartą pakilo į orą dar 1961 metais, versijų. Oficiali dviejų Ulan Udės aviacijos gamykloje pagamintų Mi-171E perdavimo Argentinai ceremonija įvyko 2011 metais.

Šie orlaiviai daugiausia buvo skirti Argentinos stočių Antarktyje aprūpinimui, taip pat paieškos ir gelbėjimo operacijoms.

Prasidėjus plataus masto karui, JAV perdavė Ukrainai rusiškų sraigtasparnių Mi-17, kurie iš pradžių buvo skirti Afganistano armijai.

Šįmet pasirodė pranešimų apie galimą Ekvadoro sraigtasparnių perdavimą Kyjivui. Vėliau buvo sužinota, kad Ekvadoras atsisakė šių ketinimų dėl Rusijos spaudimo.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

vilnensis

vilnensis portretas
A Neilgai. Jeigu žmogus myli savo tėvynę, savo tautą, savo kalbą - tai pagal tave jis banderovcas fašistas? O tai kas tada tu, laisvės nekentėjau, bet uoliai ja besinaudojantis? Gal sakysi, kad kas nors draudžia tau ja naudotis? Įdomu, ką pasakytų Lietuvos policija apie tavo tokią nuomonę?

Neilgai

Neilgai  portretas
skraidys tie malūnsparniai , greitai nukris su visais benderovcų fašistais , labai gerai

Aštri Akis Indėno

Aštri  Akis Indėno portretas
Tai liudija dar vienos šalies špygą Kremliaus vadams ,.Jie tikėjos įtraukti Argentiną į padlaižių BRICS grupę.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių