Rusija pasiuntė į Siriją oro gynybos sistemas

  • Teksto dydis:

Rusija atgabeno į Sirijos teritoriją modernių oro erdvės gynybos sistemų S-300VM ir ruošiasi jas aktyvuoti, pranešė JAV televizija „Fox News“, cituodama neįvardytus pareigūnus.

„Nors Rusijos motyvai dar neaiškūs, tačiau pareigūnai pažymi, kad naujoji ginkluotė pajėgi užkirsti kelią bet kokiems Amerikos raketų smūgiams Sirijoje“, – sakoma televizijos pranešime. „Fox News“ pabrėžė, kad Sirijos konflikte dalyvaujantis džihadistų judėjimas „Islamo valstybė“ (IS) ir „al Nusra Front“ („Jabhat al Nusra“) savo aviacijos neturi.

Pranešime nurodoma, kad S-300 komponentai yra atgabenti į Sirijos režimo kontroliuojamą Tartuso uostą, kuriame veikia Rusijos karinių jūrų pajėgų bazė, bet ši sistema kol kas nėra parengta naudoti.

„Fox News“ pridūrė, kad po pernai lapkritį įvykusio incidento, kai Turkija prie sienos su Sirija numušė vieną Rusijos karo lėktuvą, Maskva pasiuntė į Siriją zenitinių raketų sistemų S-400.

„Kuomet buvo dislokuota S-400, Amerikos kariškiai pradėjo atsargiai naudoti aviaciją (šių raketų) pasiekiamoje zonoje“, – pažymėjo „Fox News“.

Televizija pridūrė, kad S-300 sistemos buvo pristatytos į Tartusą tuo pačiu metu, kai JAV pareiškė įšaldanti derybas su Rusija, kuriomis siekta išspręsti jau ilgiau kaip penkerius metus besitęsiantį konfliktą Sirijoje.


Šiame straipsnyje: JAVRusijaSirijaoro erdvėgyvyba

NAUJAUSI KOMENTARAI

tikrai taip

tikrai taip portretas
rusai teisingai daro kiek amerikonai pridare tiek pasaulyje niekas nepridare ir amerikonams dzin ant visu

berzelis

berzelis portretas
Rusija parodys pasauliui kokius ginklus turi ir kaip jie veikia. bus kraujo...

Anonimas

Anonimas portretas
Amerikai stop uztenka pridare visur
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių