Izraelio kariuomenė sako įsitraukusi į įnirtingus mūšius su „Hamas“ Gazos Ruože

  • Teksto dydis:

Izraelio pajėgos antradienį Gazos Ruože dalyvauja įnirtinguose mūšiuose su „Hamas“ kovotojais, pranešė kariuomenė, kuri toliau apšaudo palestiniečių teritoriją iš oro ir artilerijos.

Izraelio pajėgos „įsitraukusios įnirtinguose mūšiuose su „Hamas“ teroristais Gazos Ruožo gilumoje“, sakoma kariuomenės pareiškime ir priduriama, kad per kelias pastarąsias valandas nukauta dešimtys kovotojų.

Kariai smogė „prieštankinių valdomų raketų būriams ir prieštankinių raketų paleidimo bei stebėjimo postams“, pranešė kariuomenė ir pridūrė, kad konfiskavo daug ginklų, įskaitant šautuvus ir sprogmenis.

„Hamas“ karinis sparnas pranešė, kad jo kovotojai surengė pasalą kariams Tavamo teritorijoje Gazos Ruožo šiaurėje.

Kovotojai „apšaudė iš pasalos įsiveržusias (Izraelio kariuomenės) transporto priemones Vakarų Tavame Gazos Ruožo šiaurėje ir taikėsi į tris sionistų transporto priemones“, sakoma Ezzedine'o al Qassamo (Izadino Kasamo) brigadų pareiškime.

Po to, kai spalio 7 dieną Gazos Ruožą valdantys „Hamas“ kovotojai įsiveržė į žydų valstybės teritoriją ir, pasak Izraelio pareigūnų, nužudė 1,4 tūkst. žmonių, Izraelis pradėjo plataus masto anklavo bombardavimo kampaniją.

Gazos Ruožo sveikatos apsaugos ministerija, kontroliuojama grupuotės „Hamas“, pranešė, kad nuo karo su Izraeliu pradžios šioje palestiniečių teritorijoje žuvo daugiau nei 8,5 tūkst. žmonių, rodo naujausi duomenys.

Izraelis taip pat įvedė paralyžiuojančią Gazos Ruožo apsiaustį, dėl kurios jo gyventojams labai trūksta maisto, vandens, vaistų ir degalų.

„Hamas“ yra palestiniečių kovotojų grupuotė, valdanti Gazos Ruožą; ji buvo įsitraukusi į keletą karų su Izraeliu nuo Gazos Ruožo perėmimo 2007-aisiais. Grupuotę teroristine yra pripažinęs Izraelis, Jungtinės Valstijos, Europos Sąjunga, Jungtinė Karalystė bei kai kurios kitos valstybės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na

Na portretas
mūšiai mūšiais ir lieka, o kodel kenčia niekuo nekalti civiliai ,vaikai, ligoniai ? Kodel nera teikiama pagalba?

Zydai suzybejo

Zydai suzybejo portretas
Siandien smoge pabegeliu stovyklai. Manau tycia kuo daugiau auku siekia. Kaip ir zadejo suvarys visus palestiniecius i kruva ir uzmetys bombom. Poto tas zemes kaip ir kitas okupuos, apgyvendins ir ziures kiaules akim lyg nieko neivyko

prisiminkit paprastas žmogiškas vertybes , erodai

prisiminkit paprastas žmogiškas vertybes , erodai  portretas
rebiata, davai žit družno,kaip sako anglai. Ar neatsibodo jau antrą tūkstantmetį žudyt vieni kitus dėl tuščio noro įrodinėt kieno tiesos tiesesnės? Ir svarbu tai juk tik valdantiesiems savo tikinčiuosius ir dažnai vaizduojančius save kaip taikos balandžius.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių