JK sulaikytos dvi klimato aktyvistės, apipurškusios privačius lėktuvus oranžiniais dažais

  • Teksto dydis:

Jungtinėje Karalystėje ketvirtadienį buvo sulaikytos dvi klimato aktyvistės, perpjovusios Londono Stanstedo oro uosto tvorą ir oranžiniais dažais apipurškusios kelis privačius lėktuvus.

Esekso policija pranešė, kad Stanstedo tarptautinio oro uosto privačioje teritorijoje buvo sulaikytos dvi moterys, įtariamos tyčiniu turto gadinimu ir trukdymu naudotis nacionaline infrastruktūra.

Aplinkosaugos grupė „Just Stop Oil“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip kažkas perpjauna apsauginę tvorą, o po to – kaip moteris gesintuvu purškia oranžinius dažus ant mažiausiai dviejų privačių lėktuvų.

Oro uosto atstovas sakė, kad incidentas įvyko už 5 km nuo pagrindinio terminalo, o policija teigė, kad grėsmės visuomenei nebuvo.

50 km į šiaurės rytus nuo Londono centro esantis Stanstedas yra trečias pagal užimtumą miesto oro uostas. Juo dažnai naudojasi vyriausybės pareigūnai ir atvykstantys pasaulio lyderiai, įskaitant JAV prezidentą Joe Bideną.

„Just Stop Oil“ teigė, kad oro uoste stovėjo privatus popmuzikos superžvaigždės Taylor Swift lėktuvas, tačiau Esekso policija tai paneigė. Nuo penktadienio iki sekmadienio T. Swift rengia tris pasirodymus Londono „Wembley“ stadione.

Diena anksčiau buvo sulaikyti du kiti šios aplinkosaugos grupės aktyvistai, oranžiniais dažais apipurškę Stounhendžą – Pietų Anglijos lygumoje esantį priešistorinį akmenų ratą.

„Just Stop Oil“ yra viena iš daugelio Europoje veikiančių aplinkosaugos grupių, kurių nariai trikdo sporto renginius, apipila dažais arba skystais maisto produktais garsius meno kūrinius ar stabdo eismą, siekdami atkreipti dėmesį į visuotinį atšilimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Fuij fuij

Fuij fuij  portretas
Teršeja muzikante

Psix"Jatras \\\\\.../////

Psix"Jatras  \\\\\...///// portretas
Tai ne aktyvistės,tai beprotės kurios nepakaltinamos,o gydomos.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių