Ministro misija: išnaikinti korupciją ir užpildyti sandėlius

Grįžti į straipsnį

Klausimas

Klausimas portretas
> to Taigi ............. Iki tiek esi kvailas, kad galvoji ir kiti tokie pat?

to Taigi

to Taigi portretas
truputį pataisysiu tamstą - ištisus miestus ir gyvenvietes sprogdina amerikonai Palestinoje kartu su Izraeliu, tai jau žino visi, o rusai eina išimtinai per amerikonų bazes įsitaisiusius pas ukrus, na o jeigu vakarai leistų naudoti savo gaminamus ginklus nukreipiant juos į kažkurią šalį - reiškia jie irgi kariauja prieš tą šalį ir tie patys vakarai kaip mat gaus į liulį

to Taigi

to Taigi portretas
truputį pataisysiu tamstą - ištisus miestus ir gyvenvietes sprogdina amerikonai kartu su Izraeliu, tai jau žino visi, o rusai eina išimtinai per amerikonų bazes įsitaisiusius pas ukrus, na o jeigu vakarai leistų naudoti savo gaminamus ginklus nukreipiant juos į kažkurią šalį - reiškia jie irgi kariauja prieš tą šalį ir tie patys vakarai kaip mat gaus į liulį

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kremliaus šunaujai visur sapnuojasi Maidanas.

alio?

alio? portretas
Ar provokatorius ir pasiuntinukas broileris jau grįžo iš Sakartvelo, ar dar vis bando riaušes sukelt ir dyrPa??? broileri, namo, juk Sakartvelo premjeras aiškiai pasakė - svetimų valstybių provokatoriai, dinkit lauk, Maidano nebus.

Taigi

Taigi portretas
Vakarai remia (nors nepakankamai) Ukrainą ginklais, bet neleidžia jų naudoti Rusijos teritorijoje. Kažkokia nesamonė - rusai gali Ukrainoje ištisus miestus nušluoti nuo žemės paviršiaus, tuo tarpu, ukrainiečiams tą daryti vakarietiškais ginklais Rusijoje draudžiama. .... Pajustų rusai ant savo kailio vakarų ginklų jėgą, praeitų noras kariauti ir karas greitai baigtusi.

fak teltam in ass

fak teltam in ass portretas
Kiekvienam savo. Bet tokius melus kaip krapai skleidžia, atkartoja lietuvos propagandonsklaida, jei gyvas būtų gebelsas - išgirdęs iš pavydo numirtų. Buvo kad krapai iš tarnybos atleido apsimelavusią valdžios spaudos atstovę. Patys. Tai kiek primeluot reikia. Nori pvz - rusai panaudojo cheminį ginklą, pranešė propagandonai. Kokį konkrečiai - nėra atsakymo. Kokiu konteineriu atgabenta - cheminis ginklas pats neskraido- neatsakyta. Kodėl aukų nėra, negi dykumoje panaudotas - neatsakyta. Iš kur usralinoj dykuma?

Faktas

Faktas portretas
> Žiūrovas ................... Žinoma rodė per ROSSIJA 24 TV , o tu žiūrėjai - dėl to toks kvailas ir likai.

Žiūrovas

Žiūrovas portretas
Per ROSSIJA 24 TV rodė kad RUSIJA dubasina ukrų fašistus kaip kokius tarakonus, tam neūžaugai žydų klounui ir narkomanui zieliai artinasi liūdnos dienos

Ir Faktas ir Misija - du Durneliai

Ir Faktas ir Misija - du Durneliai portretas
)

Faktas

Faktas portretas
Tam kad Rusijoje išnaikinti korupciją ir užpildyti sandėlius pakeisti ministrą nepakanka, reikia likviduoti patį mafijos bosą ir visą jo rašistinę gaują.

ministro misija

ministro misija portretas
sukurti keletą analoGovnet multikų ir prikakoti karlikui į kišenę

Jūras Barauskas nauja FEIKINI straipsnį įkėlė

Jūras Barauskas nauja FEIKINI straipsnį įkėlė portretas
Apie milžiniškus Rusijos Armijos nuostolius Ukrainoje )) Norėčiau paklausti Barausko, klausyk pimpale, kiek tau moka dolerių už tokį MELĄ ?

.

. portretas
Slabo Ukrainie, cherojam slabo ...

--> Kaip

 --> Kaip portretas
Tu Debilas - 100 %

klausimaėlis besmegenėms lit ovcam

klausimaėlis besmegenėms lit ovcam portretas
karingieji lietuviai, papasakokit galų gale kaip Wilno iš lenkų atkovojot. Du metus į šitą tiek paprastą klausimą nė vienas lit ovca nesugeba atsakyt. Gal todėl kad tėra mažo protelio aviukai?

Kaip

Kaip portretas
Žlugo sovietu sąjunga ir taip ir huilo armija ir visi kacapai mokės repatriaciją Ukrainai, šlovė Ukrainai ir jos didvyriams ir ginkluotosioms pajėgoms.

tam cha cha

tam cha cha portretas
tavo tėvai - abu tėvai - senas išakas ir baranas. Ir gimei tu per išangę, kaip visi py d agrastai. Todėl ir kikeni . Nieko daugiau nesugebi. Tave, durnelį, paleido iš napoleonų palatos tik todėl kad visuomenei nepavojingas.

> Opiumui, nesvaik Duche

> Opiumui, nesvaik Duche portretas

Opiumas

Opiumas portretas
Buduliams vatoms ir kremliniams, kol kacapai nebus sunaikinti, tokių "gelbėtojų" maskolija turi sočiai.

Palei

Palei portretas
Aprašymą įspūdinga asmenybė, toks išgelbės Rusiją nuo kracho

> to taigi

> to taigi portretas
tavo tie likę keli gramai smegenėlių smarkiai apšvitintos kacapyno propagandos.

to Taigi

to Taigi portretas
daune, rusai per tą suderėtą susitarimą patys pasuko nuo Kijevo, tik po to jankių borisėlis džonsonėlis nulėkė pas narkomaną ir liepė nesustoti ir kariauti iki paskutinio ukrainiečio, visas pasaulis tai žino tik tu delpi žinias klausai :DD

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Mano tėvai asilas ir zebrė.

to to

to to portretas
Kanada yra didelė JAV karinė bazė, ta pati visuotinė enciklopedija rašo: 1947 sureguliuotas karo metais Kanados teritorijoje įkurtų JAV karinių bazių statusas, iki tol, rašo - Kanados aneksija buvo vienas JAV tikslų per britų ir amerikonų karą ir t.t....

> Cha cha cha

> Cha cha cha portretas
Iš kur tu, Debile ? Kas tavo galvoi, Kvaiša ? Kas jus tokius daunus padaro ? Idomu butu pamatyti tuos prasigerusius tevus ...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kryme Putino zzzasrancams darosi karšta - kol dar nesubombarduotas tiltas, kariškiai savo šeimas siunčia į motinėlę Rusiją.

to Anonimas

to Anonimas portretas
Neblūdykite, kaip JAV su Kanada yra "neatsiejama" (Kanada – NATO narė nuo 1949 m. Gynybos srityje Kanadą su JAV sieja ypatingi ryšiai ir dėl artumo, bendrai kontroliuojama oro erdvė ir kita), taip ir Rusijos bei (cituoju dabartinę Visuotinę lietuvių enciklopediją: Sovietų Rusijos padedami Ukrainos bolševikai 1917 metų 12. 24–25 Charkove Ukrainos tarybų I suvažiavimas paskelbė Ukrainos respubliką). Taigi pačios Rusijos bolševikų ir pačių ukrainiečių revoliucionierių po 1917 m. paskelbta Ukrainos respublika nori-nenori yra kaimynės kaip ir Kanada su JAV ir turi paisyti pačių pasirašytų susitarimų, o ne keliaklūpsčiauti jankių karų pasaulyje strateguotojams įsileidžiant jų karines bazes.

tam - Chi chi chi

tam - Chi chi chi portretas
O, Gaidys atkuto ...

> Taigi - …Ukrai nubombino…Kremliuje panika...

> Taigi - …Ukrai nubombino…Kremliuje panika... portretas
Iš kur tu DEBILE ? Kas tave toki DEBILA padare ? Tu realiai Kvaiša ))

Chi chi chi

Chi chi chi portretas
Veržiasi kilpa apie suvytusį Putino kakliuką, nepadės nei perstumdymai rašistinėje klikoje, nei prašymai gelbėti pas kinų diktatorių Xi Jinpingą.

to taigi

to taigi portretas
taigi Putinui lakas veikti pagal amerikanus valkatanus - įjungti atomines. Jankiams pirmiausia. Kaip pagrindiniams sąjungnikams. Jankiai taigi užpuolė Japonijos sąjungininkę.

Geriau

Geriau portretas
Buti Grafo Murzos pavaduotoju ir zandus isputus skiesti pasakas

Taigi

Taigi portretas
Putlerio Ultimatumai atmesti, - Karo blic-krieg-as užbuksavo, Kijevo paimti nepavyko, putleris keičia karo vadus, čečėnų dvasia negelbsti... Kremlinių šaika per pastarąją savaitę neteko apie 13% naftos pajėgumų…Ukrai nubombino…Kremliuje panika, putleris nervingai kratosi, trypia kojomis, peskovičius ramina, šoigu kažką nerišliai kliedi, lavrovičius keikiasi ir laka vodkę, propagandonai etery isterikoj, kirilovičius žegnojasi ir gieda: “eto jest naš poslednij i rešitelnij voj…(pardon – boj)”…

Jus persilpni menkystos. Nemušti filosofai plonom rankutem

Jus persilpni menkystos. Nemušti filosofai plonom rankutem portretas
))

Faktas

Faktas portretas
"Ministro misija: išnaikinti korupciją ir užpildyti sandėlius" ...................... Belousovas - žmogus gal ir protingas, tik rašistinėje Rusijoje greičiau savo kelnes pripildys, nei išnaikins korupciją.

> Girdi...

> Girdi... portretas
Kas į tavo, pe de rasto sakymus kreipia dėmesį? Graužk asilo baranką, ciucike.

Taigi

Taigi portretas
Ne be reikalo taip keikiasi ir koliojasi mūsiškė Kremliaus šunauja. Tai gali reikšti tik vieną - užuodžia savo uosle artėjantį negarbingą rašistinės klikos galą.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Cha cha cha Taigi taigi Cha ir kitaip pasivadines tai vieno ir to pačio trolio oZZio ir broilerio balvonas.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Atsargesni rašistinės klikos veikėjai jau dabar tyliai ieškosi prieglobsčio pas Afrikos valstybėlių valdovus bei imperatorius.

> Taigi taigi - blt, kox TU DEBILAS ...

> Taigi taigi - blt, kox TU DEBILAS ... portretas
`

Girdi > puilo, jau sakiau tau - esi Debilas kokiu reta ...

Girdi > puilo, jau sakiau tau - esi Debilas kokiu reta ... portretas
...

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Jau treti metai kaip karas, o rašistinė Putino Rusija niekaip negali įveikti atsiskyrusios sąjunginės respublikos. Kremliaus paistalai apie karą su NATO - psichopato svaičiojimai, keliantys juoką. Jokie persistumdymai rašistinės klikos gretose nepadės ir neišgelbės nuo artėjančio negarbingo galo.

Anonimas

Anonimas portretas
Nepykit bet Rusus garbint šiuo metu tai klaida.Jai užims Kijeva tai po kiek metu iki Lietuvos gali ateit.Tik tada nepamirškit jusu namai bus sulyginti jūsų artimiejia arba patys mirsite,

Pritariu

Pritariu portretas
" žiūrovui " 120% labai teisingai viska parašė !!!!!!!!

Prieš korupciją jis negali kovoti

Prieš korupciją jis negali kovoti portretas
Nes tektų Putinui palikti tik tai ką tas deklaravo prieš rinkimus. O Putinas ima duoklę iš visų oligarchų ir net minimaliais paskaičiavimais turi ne mažiau kaip Maskas. Ne, šio žmogaus, kuris iš tikrųjų yra specas ir smegenų daug turi užduotis yra pertvarkyti ekonomiką į karo ekonomiką ir ją modernizuoti. O kova su korupcija tik vaidyba. Na nė vieno rimto vyro nepajudino ir šiaip vyksta turto perdalijimas iš nemalonėn patekusių naujiems favoritams. Ištikimi draugai lieka nepajudinami.

chutin puilo

chutin puilo portretas
Toliau žiūrėk kacapų TV, dar ne tai pamatysi. Cha cha cha... Juodą maišą nusipirk.

Žiūrovas

Žiūrovas portretas
Jau girdėjau kad tas neūžauga ir narkomanas žydų klounas zelia ieško geresnės virvės kad galėtų pasikarti nes jau į tą mėsmale pasiuntęs apie 500.000 tūkstančių ukrų benderovcų, šitaip prieš porą mėnesių per žinių radiją kalbėjo kandidatas į prezidentus buvęs kariuomenės vadas generolas V.TUTKUS

to Jonas

to Jonas portretas
Nusileidai iki komentatoriaus "žiūrovas", paskaičiau, o tu pabandyk, kvaily ir urapatriote, argumentais ir faktais paneigti bent vieną jo paminėtą teiginį.

Kad jums butu ateityje lengviau ir nereiktu pas psichiatra

Kad jums butu ateityje lengviau ir nereiktu pas psichiatra portretas
Po truputi ruoškites Ukrainos Kapituliacijai...

Jonas{ žiūrovui }

Jonas{ žiūrovui } portretas
Manau,kad pačiam nevieta Lietuvoje.Jeigu VSD gerai dirbtu,tai rytoj jau sėdėtum Pravieniškėse,o užporyt savo mylimoj Rusijoje.

Anonimas

Anonimas portretas
kad nors kurio lt ministro misija tokia butu

tam f ak t (uck) in as s

tam f ak t (uck) in as s portretas
jei kraponazi nežudyti rusakalbių tai ruskiai neužpult kraponazi. kaip manai, skeltanagis padare, jei lit ovcy Wilno lenkus pradėtų tūkstančiais žudyt - Lenkija sėdėtų ir bezdėtų? Pavyzdys - jankio valkatos ir kiti natososai serbiją užpuolė.

Faktas

Faktas portretas
Jai ruskiai neužpultu UA .taip visi ir toliau gyventu bet deja už puolė.Visa laimė dar užsienis padeda kuo galim.

Anonimas

Anonimas portretas
idomu kaip jie su korupcija tarpusavyje kovos

aksioma

aksioma portretas
Pakrapštyk rusą - rasi totorių.

Tam to žiūrovas

Tam to žiūrovas portretas
Klausyk tu vatingalvi buožgalvi neišnešiotas savo motinos aborto liekana pampersus pasikeisk nes matosi kad myžalai visai smegenis užspaudė todėl ir rašliavoji visokius nesamoningus žodžiu kratinius

senukui

senukui portretas
žydšaydys senukas už žydšaudžius kraponazi. Kraujo broliai, taigis. Tik tas kraujas žydų. Nužudė lietuviai 190 000 lietuvos žydų, kraponazi 1,5 milijono ukrapolando..

to Senukas

to Senukas portretas
Ukrai buvo stiprūs iki tol kol juos kolonizavo pentagono neokonai.... Buvo viena stipriausių ekonomikų Europoje, o prie neokonų tapo viena korumpuočiausių, prie jų žmonės ėmė skursti ir bėgti iš šalies.

To žiurovui

To žiurovui portretas
Tavim jau domisi Lietuvos valstybės saugumas,bėk kuo greičiau į kacapyna,nes dar šiąnakt sedėsi už grotų

Kacapjo

Kacapjo portretas
pirmiausiai kremliaus korupcija išsivalo,nejuokinkit pasaulio.

Senukas

Senukas portretas
Ukrams stiprybes !

Jo jo

Jo jo portretas
Per fb klaidzioja karikatura putinas sedi xi kišeneje

skeltanagiams downiukams

skeltanagiams downiukams portretas
GULAG - tai vyriausioji lagerių valdyba.(Гла́вное управле́ние исправи́тельно-трудовы́х лагере́й ) Taip vadinta nuo 1930 metų iki 1959. pavaldi NKVD vėliau KGB . Kad šitą valdybos pavadinimą prikergė lageriams, kurie turėjo ir savus (pvz BelBaltLag, SVITL ir pan) - tai Solženytsino knygos "Gulago archipelagas" nuopelnas ir pasekmė.

JEZUS

JEZUS portretas
tai iseitu nuo putlerio pradeti!misija neimanoma!snapsas,korupcija,mentaliteto neturejimas yra ssr gyvenimas,beveik visa tauta uzzombita,jaunimas ir turciai tik supranta,pabege i usa,britanija t.t.

>Ziurovas

>Ziurovas portretas
O ką putia?

Tai chacholai iki siol giriasi

Tai chacholai iki siol giriasi portretas
Kas kasdien po tukstanti nuraso. Tik kazkodel kariuomenes ju nebeliko kad invalidus ir bobas gatvese gaudo ir i fronta siuncia :)

Žiūrovas

Žiūrovas portretas
Per ROSSIJA 24 TV rodė kad dubasina tuos ukrų benderovcų fašistus kaip kokius tarakonus, per tris dienas RUSIJA užvertė daugiau kaip 1000 tūkstantį ukro fašistų, neūžauga narkomanas žydų klounas zelia jau nežino kuo griebtis, RUSIJA Charkove kryptimi pasistūmėjo 15 - 20 km

avinui gulagus

avinui gulagus portretas
skeltanagi - GULAG bent žinai kas yra? Tai maždaug kalėjimų departamentas. Jame kalinių nėra. Tik valdinykai. Kaip ir GULAGe. Kuri daugiskaitos neturi, nes valdyba viena buvo.

Alberto Špero dėka Vokietijos ginkluotės ministerijoje

Alberto Špero dėka Vokietijos ginkluotės ministerijoje portretas
didžiulėje teritorijoje, karo metu, be kalkuliatorių, kompiuterių ir mobiliakų, sproginėjant agresorių bomboms dirbo NET 280 žmonių. Ir viską spėjo. Kad taip avidei tokį šperą.Nė pusės dykaduonių valdžiagyvių neliktų.

gulagus

gulagus portretas
jie tai tikrai pripyldys

Galerijos

Daugiau straipsnių