O. Scholzas: A. Navalną nužudė Rusijos režimas

Vokietijos kancleris Olafas Scholzas pareiškė, kad Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui tenka atsakomybė dėl Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno mirties. „Aš, kaip ir daugelis kitų, manau, kad jį nužudė režimas“, – sakė O. Scholzas pirmadienį Berlyne dpa redakcijos konferencijoje. Rusija esą yra diktatūra, „jo mirtis yra diktatūros pasekmė“.

Institucijų duomenimis, A. Navalnas mirė Arkties kalėjime vasario 16 d. Jo mirties aplinkybės nėra aiškios. Pranešta, kad A. Navalnui pasidarė bloga po pasivaikščiojimo, jis susmuko ir jo atgaivinti nepavyko. A. Navalno komandos duomenimis, mirties liudijime teigiama, kad mirtis opozicionierių ištiko dėl „natūralių“ priežasčių.

Sunku pasakyti, ar A. Navalno mirtis susilpnins ar sustiprins opoziciją, sakė O. Scholzas. „Bet kokiu atveju yra aišku, kad visiems, kurie yra opozicijoje, reikia turėti labai daug drąsos“, – kalbėjo jis. – (...) Tuo pat metu matome, kad Rusijos prezidentas ir visi, kurie jį politiškai remia, labai bijo“. Tai esą matyti iš to, kad vienintelis opozicijos remiamas kandidatas į prezidentus buvo pašalintas iš rinkimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gaidynas

Gaidynas portretas
Kur "Taurus" raketos? Kur 60 milijardų, kur žadėtieji F-16?

Ubagų smegenys

Ubagų smegenys  portretas
Kiek gi galima meluoti Pasauliui apie tą Išdavyka ?

Bailiai nori kariauti Berlyne?

Bailiai nori kariauti Berlyne? portretas
Artėja kremliaus iškrypėlių krachas, nors bailiai ir neduoda sparnuotų raketų Ukrainai...
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių