Peiliais ginkluotas 14-metis mokykloje sužalojo penkis žmones

Ispanijos pietuose esančioje mokykloje 14-metis mokinys, ginkluotas dviem peiliais, ketvirtadienį sužalojo tris mokytojus ir du mokinius, pranešė policija.

Įtariama, kad paauglys, kurio pavardė nenurodoma, netrukus po pamokų pradžios Cheres de la Fronteroje kelis kartus smogė peiliu penkioms aukoms, įvykio vietoje žurnalistams sakė policijos atstovas Adrianas Dominguezas (Adrianas Domingesas).

„Policija įtariamąjį rado trečiame aukšte. Jis turėjo du peilius, kuriais buvo užpulti trys mokytojai ir du mokiniai“, – sakė A. Dominguezas ir pridūrė, kad įtariamasis buvo nuvežtas į policijos nuovadą.

Atstovas spaudai negalėjo plačiau pakomentuoti apie sužeidimus, tačiau Ispanijos žiniasklaida teigė, kad vieno peiliu į akį sužaloto mokytojo būklė yra sunki, o kiti patyrė nesunkių sužalojimų.

Šis incidentas sukėlė nerimą Ispanijoje, kur smurtiniai nusikaltimai gana reti.

Išgirdę apie išpuolį panaudojant peilį, tėvai skubėjo į mokyklą ir rinkosi prie vartų, kuriuos užblokavo policija, parodė Ispanijos televizija.

„Tai buvo sukrečiantii ir dramatiška patirtis, nes visi tėvai stovėjo prie mokyklos ir norėjo apkabinti savo vaikus“, – žurnalistams sakė Cherez de la Fronteros merė Maria Jose Garcia-Pelayo (Marija Chosė Garsija Pelajo) ir pridūrė, kad mokytojams pavyko nuginkluoti įtariamąjį.

Keli moksleiviai Ispanijos žiniasklaidai pasakojo, kad berniukas dažnai įsitraukdavo į muštynes ir buvo ūmaus būdo.

„Pamačiau vaikiną su dviem peiliais, kurio veidas atrodė taip, tarsi jis norėtų visus subadyti“, – televizijai „Canal Sur“ sakė vienas moksleivis, kuris nenorėjo būti įvardytas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių