Charkive apgriautas televizijos bokštas

  • Teksto dydis:

Po Rusijos pajėgų bombardavimo Ukrainos Charkivo mieste pirmadienį buvo nuversta televizijos bokšto viršutinė dalis.

Kiek anksčiau šalies karinės žvalgybos vadovas perspėjo, kad artimiausiomis savaitėmis padėtis fronto linijose tikriausiai pablogės.

Naujienų agentūros AFP žurnalistas Charkive, antrame pagal dydį Ukrainos mieste, pamatė nuverstą raudonai baltą 240 metrų aukščio statinio bokštą, vietos pareigūnams anksčiau pranešus apie Rusijos pajėgų apšaudymą.

Socialiniuose tinkluose išplatintose nuotraukose matyti, kaip aplink didelę anteną rūksta dūmai, o bokšto viršutinė dalis po, panašu, smūgio nukrito ant žemės.

„Okupantai užpuolė televizijos infrastruktūros objektą Charkive“, – socialiniame tinkle paskelbė regiono gubernatorius Olehas Synjehubovas.

„Avarinės signalizacijos metu darbuotojai buvo pasislėpę. Nukentėjusiųjų nebuvo“, – pridūrė jis. Televizijos transliacija buvo sutrikdyta.

Bokštas buvo nukentėjęs pirmosiomis invazijos dienomis, kai Rusijos sausumos pajėgos beveik užėmė miestą.

Ukrainos pareigūnai įspėjo, kad artimiausiomis savaitėmis Maskva tikriausiai stengsis užimti daugiau teritorijos, taip pat ir netoli Charkivo, kuris yra nuolat apšaudomas.

Numanoma ataka įvyko praėjus kelioms valandoms po to, kai Ukrainos karinės žvalgybos vadovas pareiškė, kad padėtis fronte blogėja, o Rusija paskelbė užėmusi Novomychailivkos kaimą, esantį maždaug už 20 km nuo Vuhledaro, kurį bando užimti rusai.


Šiame straipsnyje: karas Ukrainojeapgadintas televizijos bokštasOlehas Synehubovascharkivas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių