Policija išardė nelegalių šunų kautynių tinklą

  • Teksto dydis:

Pietų Karolinos valstijoje išardytas nelegalių šunų kautynių tinklas. Nuo mirtinų kovų išgelbėti 29 keturkojai. Dalis gyvūnų buvo marinami pusbadžiu, kiti rasti su randais nuo kovų. Dabar jais rūpinasi policija, praneša LNK.

„Jie niekada nebandė mums įkasti. Jiems čia kur kas geriau nei ten, kur buvo praeitą savaitgalį“, – teigė policijos šerifas.

Kai gavę anoniminį skambutį pareigūnai atvyko į namą, kuriame vyko šunų kautynės, jame buvo net vaikų. Viduje buvo pjudomi šunys, kad kautųsi iki mirties.

Policija konfiskavo kelis šunų dresavimo kovoms prietaisus, pavyzdžiui, bėgimo takelį, kuris didina šuns ištvermę. O grandinės laikė įniršusius šunis prieš kovą.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

Įtariamieji ir kruvinų kovų stebėti atvykę pramogautojai atvykus policijai dėjo į kojas, palikę net mašinas. Konfiskuota 13 automobilių, o policijai jau skambina supanikavę savininkai.

„Dabar visi skambina sakydami, kad miške medžiojo elnius, sugalvoja ir kitų pasiteisinimų. Bet mes žinome, kad jie meluoja“, – sakė šunų prižiūrėtoja.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kankinami

Kankinami portretas
USA - šuniukai, Meksikoj - gaidžiai, Ispanijoj - buliukai, rassijoj, belarusijoj - opozicionieriai, Ukrainoj - taikūs gyventojai, gazoj - žydai, turkijoj - kurdai, ES - teroristai, ... Kur ritasi pasaulis?..

Nijole

Nijole portretas
Niekšai ka padare gyvunams. Gaila gyvunu. Niekšus reikia įkišti i kalejima iki gyvos galvos ir bus baigta

O Kiek sitie

O Kiek sitie  portretas
Sadistai gaus (baudu ar belanges) uz ziauru elgesi su gyvunais?
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių