Prie Portugalijos nuskendo pramoginis laivas: žuvo mažiausiai du žmonės

  • Teksto dydis:

Prie Portugalijos krantų sekmadienį nuskendus pramoginiam laivui, žuvo vyras ir berniukas, o dar du vyrai laikomi dingusiais be žinios, pranešė pakrančių apsaugos tarnyba.

Penktąjį valtyje buvusį asmenį, 62 metų vairininką, išgelbėjo pro šalį plaukiantis laivas, sakoma pakrančių apsaugos tarnybos pranešime.

Netoli tos vietos, kur nuskendo pramoginis laivas, apie 3 km nuo Trojos pusiasalio, esančio į pietus nuo Lisabonos, pakrančių apsaugos pareigūnai rado 13 metų berniuko ir vyro kūnus, priduriama pranešime.

Pakrančių apsaugos laivai, kuriems talkino karinių jūrų pajėgų laivas ir oro pajėgų lėktuvas, tebeieško likusių dviejų dingusių vyrų.

Pareigūnai iš pradžių teigė, kad valtyje buvusiam berniukui buvo 12 metų. Tarp kitų keleivių buvo jo tėvas, kuriam yra apie 45 metus, ir du 21 ir 23 metų vyrai, sakoma pakrančių apsaugos tarnybos pranešime.

Portugalijos žiniasklaida teigė, kad laivas apvirto sekmadienio rytą, kai į ją trenkėsi didelė banga.

Trojos pusiasalyje yra keli smėlėti Atlanto vandenyno paplūdimiai, o savaitgaliais čia gausu žmonių, ypač Portugalijos sostinės gyventojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Klausimas

Klausimas portretas
Įtartina, vairininkas išsigelbėjo valtimi, o kiti ......
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių