Rusijos teismas nurodė sulaikyti žurnalistę, nušviesdavusią A. Navalno teismo posėdžius

Maskvos teismas penktadienį nurodė sulaikyti Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno teismo procesus nušvietusią žurnalistę, apkaltintą „ekstremizmu“.

Prokurorai teigia, kad nepriklausomos žiniasklaidos priemonės „SotaVision“ korespondentė Antonina Kravcova dalyvavo „ekstremistinės organizacijos“ veikloje, už kurią gresia iki šešerių metų kalėjimo.

Kremlius uždraudė A. Navalno organizacijas kaip „ekstremistines“ dar prieš jo mirtį ir ėmėsi represijų prieš Rusijoje likusius jo sąjungininkus.

„Basmannyj rajono teismas nurodė Antoniną Kravcovą suimti dviem mėnesiams“, – sakoma Maskvos teismų spaudos tarnybos pranešime „Telegrame“.

A. Kravcova, dar besivadinanti Antoninos Favorskajos pavarde, reguliariai nušviesdavo A. Navalno teismo procesus. Ji nufilmavo jo teismo posėdį dieną prieš jo mirtį praėjusį mėnesį Arkties kalėjime.

Ji buvo suimta šios savaitės pradžioje, išėjusi iš kalėjimo, kur jau atliko 10 dienų bausmę dėl policijos nurodymų nevykdymo.

Iš pradžių ji buvo sulaikyta praėjus kelioms valandoms po to, kai per Rusijos prezidento rinkimus aplankė A. Navalno kapą Maskvos pietuose.

Prokurorai teigia, kad A. Kravcova A. Navalno socialinės žiniasklaidos platformose skelbė medžiagą, kuri Rusijoje yra uždrausta.

Penktadienį teisme A. Kravcova sakė, kad ši byla yra kerštas už jos straipsnį apie tai, kaip A. Navalnas buvo „kankinamas“ kalėjime, pranešė „SotaVision“.

Straipsniu tinkle „X“ pasidalijo A. Navalno žmona Julija Navalnaja, pavadinusi jį „svarbiu tekstu“.

A. Navalno komanda pasmerkė šią bylą ir penktadienį pareiškė, kad Rusijos režimas bando sukelti „naują baimės bangą“ tarp savo kritikų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Išvada

Išvada portretas
Pasėdės Arktyje - arba įgaus proto, arba nudvės....vienas narsuolis neseniai jau iskeliavo pas Abraomą...

Morganas

Morganas portretas
Rusijos tauta nepajėgi priešintis Putlerio sistemos valdymui. Opozicija sodinama arba žudoma, o pasipriešinimą malšiną tūkstančiai užzombintų vidaus kariuomenės.

Kada tas Belzebubas uzbaigs

Kada tas Belzebubas uzbaigs portretas
Kaip Adolis?!
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių