Šokiruojantis JAV karininko poelgis: bandė susideginti prie Izraelio ambasados

Protestuodamas prieš karą Gazos Ruože, savaitgalį šalia Izraelio ambasados Vašingtone susidegino aktyvios tarnybos JAV karinių oro pajėgų narys, pirmadienį pranešė Pentagonas.

Sekmadienį prieš pat 13 val. (18 val. Grinvičo laiku) į įvykio vietą skubėjo skubiosios pagalbos tarnybos, gavusios „pranešimą apie priešais Izraelio ambasadą degantį žmogų“, socialiniame tinkle „X“ (buvęs tviteris) rašė sostinės gaisrinė.

Atvykę gelbėtojai pamatė, kad už Vašingtone esančių ambasadų apsaugą atsakingos JAV slaptosios tarnybos pareigūnai liepsnas jau buvo užgesinę.

Socialiniuose tinkluose pasirodžiusioje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip save vilmuojantis vyriškis suriko „Laisvė Palestinai“ ir save padegė.

Iš pradžių jis buvo nugabentas į ligoninę, kur jam diagnozuoti „kritiniai gyvybei pavojų keliantys sužalojimai“, nurodė gaisrinė.

Karinių oro pajėgų atstovė pirmadienį ryte naujienų agentūrai AFP pranešė, kad neįvardytas „asmuo, dalyvavęs vakarykščiame incidente, po patirtų sužalojimų praėjusią naktį mirė“.

„Daugiau informacijos suteiksime po 24 valandų, kai apie tai bus pranešta artimiesiems.“

Izraelio ambasados atstovas pranešė, kad incidento metu ambasados darbuotojai nenukentėjo, o vyriškio jie „nepažinojo“.

Socialiniuose tinkluose pasirodžiusiame vaizdo įraše karinę uniformą dėvintis vyriškis pareiškia „nedalyvausiąs genocide“ ir apsišlaiksto skysčiu.

Tuomet jis save padega, šaukdamas „Laisvę Palestinai!“, kol galiausiai pargriūna ant žemės.

Teigiama, kad šie vaizdai pirma tiesioginiame eteryje buvo transliuojami socialinėje platformoje „Twitch“.

Šis šokiruojantis aktas buvo įvykdytas, kai visose Jungtinėse Valstijose vis garsiau protestuojama prieš Izraelio veiksmus Gazoje, kur keršijant už spalio 7 d. įvykdytą „Hamas“ smogikų išpuolį vyksta karas.

„Hamas“ kontroliuojamos Gazos sveikatos apsaugos ministerija praneša, jog aukų skaičius šioje teritorijoje artėja prie 30 tūkst., o tarptautinė bendruomenė vis aktyviau kviečia Jungtines Valstijas sutramdyti savo sąjungininką Izraelį ir paskelbti paliaubas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Amerikoniškas Kalanta.

Flurona [TRUMP 2024]

Flurona [TRUMP 2024] portretas
JAV naikina ne kremlius, o Sorošo komunistai jei ką.

Beprasmis

Beprasmis portretas
poelgis! Bet,protingi ir neina i kariuomene.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių