Ugniagesiai: nukrito Paryžiaus „Mulen Ružo“ vėjo malūno mentės

Naktį nukrito „Mulen Ružo“ vėjo malūno, vieno garsiausių Paryžiaus lankytinų objektų, mentės, bet niekas nesužeistas, ketvirtadienį naujienų agentūrai AFP sakė ugniagesiai.

Paryžiaus ugniagesių teigimu, didesnės griūties pavojaus nėra. Nelaimės, įvykusios likus vos keliems mėnesiams iki Prancūzijos sostinėje prasidėsiančių olimpinių žaidynių, priežastis kol kas nežinoma.

„Mulen Ružo“ kabaretas su išskirtinėmis raudonomis vėjo malūno mentėmis yra Paryžiaus šiaurėje ir vienas lankomiausių miesto objektų. Jis garsėja kaip vieta, kurioje gimė šiuolaikinis kankano šokis.

Socialinėje žiniasklaidoje paskelbtuose vaizduose matyti ant gatvės nukritęs malūno menčių blokas, kai kurios mentės įlinkusios greičiausiai nuo kritimo smūgio.  

„Laimei, tai atsitiko po uždarymo“, – naujienų agentūrai AFP sakė anonimiškumo pageidavęs vienas „Mulen Ružo“ atsakingas darbuotojas. „Kiekvieną savaitę kabareto techninės komandos tikrina vėjo malūno mechanizmą ir jokių problemų nepastebėjo“, – sakė šaltinis ir pridūrė, jog daugiau informacijos apie griūties priežastį nėra.

Jo teigimu, tokia nelaimė nutiko pirmą kartą nuo tada, kai kabaretas Monmartro kalvos papėdėje atvėrė duris 1889 m. spalio 6 dieną. Jis sparčiai išpopuliarėjo ir yra daugelio turistų privalomų Paryžiuje apžiūrėti objektų sąraše. Turistai plūsta pamatyti jo fasadą arba patekti į pasirodymą.

Incidentas padidino susirūpinimą, ar Paryžius, vienas lankomiausių pasaulio miestų, yra pasirengęs priimti dar tūkstančius lankytojų, suplūsiančių per liepos ir rugpjūčio mėnesiais vyksiančią olimpiadą.

Vienintelis nelaimingas atsitikimas „Mulen Ruže“ buvo gaisras, kilęs atliekant darbus 1915 m. ir privertęs devyneriems metams uždaryti kabaretą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Nesirūpina savo šalimi o Ukraina,juokąs ima..Krenta pas save namų stogai.Nereikia nei karo.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių