Briuselis atsisako rengti Tautų lygos rungtynes tarp Izraelio ir Belgijos

  • Teksto dydis:

Briuselis dėl galimų demonstracijų atsisako rengti rugsėjo 6 dieną turinčias vykti Tautų lygos rungtynes tarp Izraelio ir Belgijos, trečiadienį pranešė miesto valdžia.

Jų pareiškime teigiama, kad tokių rungtynių surengimas vykstant karui Gazos Ruože „neabejotinai išprovokuos dideles demonstracijas ir kontrdemonstracijas, o tai pakenks žiūrovų, žaidėjų, Briuselio gyventojų ir policijos saugumui“.

Belgijos futbolo federacija (URBSFA) tvirtino, kad būtų sutikusi, jog rungtynės Karaliaus Baudouino (Bodueno) stadione vyktų be žiūrovų, tačiau labai apgailestavo, kad sostinė Briuselis apskritai atsisakė rengti rungtynes.

„Apgailestaujame dėl Briuselio miesto, turinčio daug patirties organizuojant didelius renginius, sprendimo nerengti rungtynių mūsų teritorijoje“, – teigė federacija.

Federacija pranešė, kad susisiekė su keliais miestais ir saugumo tarnybomis dėl alternatyvios rungtynių vietos paieškos.

Leveno miestas jau pareiškė, kad rungtynių taip pat nerengs.

Izraelio futbolo federacijos atstovas spaudai Shlomi Barzelis (Šlomis Barzelis) naujienų agentūrai AFP sakė: „Tai Belgijos reikalas, tai ne mūsų problema.“

Spalį Briuselyje buvo įvykdytas išpuolis, kai islamistas nužudė du švedų futbolo sirgalius prieš atrankos į 2024 metų Europos futbolo čempionatą rungtynes tarp Belgijos ir Švedijos, nors išpuolio motyvas nebuvo antisemitinis.

Tautų lygos A diviziono antroje grupėje be Belgijos bei Izraelio yra Prancūzija ir Italija.NAUJAUSI KOMENTARAI

pritariu

pritariu portretas
Okupantai - žmogžudžiai turi būti eliminuoti iš civilizuoto pasauli.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių