Traumų nušienauti žalgiriečiai iškrapštė tašką

„Mažumoje nežaisime, startinę sudėtį surinksime“, - patikino Saulius Širmelis. Jo vadovaujamas „Kauno Žalgiris“ 17-ajame „TOPsport A lygos“ ture nepalaužė Alytaus „Dainavos“. Kovingos rungtynės Alytuje baigėsi be įvarčių.

Jau pirmosiomis rungtynių akimirkomis „Dainavos“ futbolininkai grubiai suklydo prie savo vartų, tačiau atakuojantis kauniečių futbolininkas Jermainas Hyltonas dovanėle nesugebėjo pasinaudoti.

Pirmoje pirmojo kėlinio pusėje aktyviau žaidė žalgiriečiai – iš toli varžovų vartininkui Airidui Mickevičiui grasino Artūras Dolžnikovas, o po dar vieno smūgio kamuolys sudrebino virpstą.

30-ąją minutę į virpstą pataikė ir vienas prieš alytiškių vartininką atsidūręs Filipas Dangubičius, tačiau rezultatas liko nepakitęs.

Pačioje kėlinio pabaigoje iš už baudos aikštelės pavojingai smūgiavo tas pats F. Dangubičius, tiesa, ir vėl aikštės šeimininkus gelbėjo vartininkas A. Mickevičius.

Antrojo kėlinio pradžioje gražią ataką sukūrė alytiškiai, tačiau Artiomo Baftalovskio smūgis prašvilpė greta virpsto, o po kelių minučių virš vartų smūgiavo Aaronas Olugbogi.

73-iąją minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas varžovų aikštės pusėje atsidūręs „Kauno Žalgirio“ vidurio gynėjas Jasonas Noslinas.

Paskutinės rungtynių atakos metu žalgiriečiai turėjo puikią progą – vienas prieš dainaviečių vartininką A. Mickevičių išniręs A. Dolžnikovas vartų sargo nesugebėjo nuginkluoti.

Lygiosiomis sužaidę „Dainavos“ futbolininkai su 20 taškų šoktelėjo į šeštąją vietą, o Sauliaus Širmelio auklėtiniai su 24 taškai – ketvirti.

„Ankstyvos traumos vertė keisti žaidėjus. Tai išmušė iš vėžių. Po pertraukos pakeitėme taktinę schemą ir galėjome išplėšti pergalę. Daug ką lėmė ir ta kortelė. Gerai, kad parodėme charakterį, nors jėgelių trūko. Kitame ture turbūt neturėsime nė vieno iš šiandien iškritusių žaidėjų. Guodžia tik Grato Sirgėdo sugrįžimas po ilgos pertraukos. Tikimės jo pagalbos“, - dėstė S. Širmelis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių