Lietuvoje sirgaliai džiaugiasi futbolo čempionatu, bet pirmenybę teikia krepšiniui

  • Teksto dydis:

Lietuvoje sirgaliai kur kas ramesni. Ne tik dėl to, kad mūsų rinktinė nė sykio nežaidusi Europos futbolo čempionate.

„Manau, lietuviai tikrai renkasi krepšinį. Krepšinis yra Lietuvos sportas“, – tvirtino pašnekovas Karolis.

Nepaisant to, Vilniuje ne pirmus metus įrengta fanų zona. Čia futbolo batalijas stebi tiek futbolo mėgėjai, tiek mažiau apie šį sportą nusimanantieji.

„Gal čia toks labiau spontaniškas pasirinkimas pažiūrėti, bet dabar manau sirgsiu, nes labai Portugaliją mėgstame ir žiūrėsime. Dabar Portugaliją palaikau“, – tikino pašnekovė Eglė.

„Tikiuosi, kad laimės Portugalija. Norėčiau, kad Cristiano Ronaldo iškeltų taurę. Atėjau čia, prie pat ekrano sėdime. Tikiuosi, kad gražus futbolas bus“, – vylėsi Karolis.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

 

„Pats sportavau futbolą, man artimiausia sporto šaka. Norėčiau, kad portugalai laimėtų. Bet favoritais laikau anglus šį čempionatą“, – teigė Gintas.

„Už prancūzus forever (liet. amžinai). Nuo mažumės. Thierry Henry, Zidane, Vieira mėgau labai seniai, nuo Arsenalo laikų ir palaikau iki šiol”, – sakė Jurijus.

Europos futbolo čempionatas įsibėgėja ir sirgalių čia tik daugės. Bet kiek jų čia liks, kai prasidės krepšinio rinktinės atranka į olimpines žaidynes?

„Kol nesutapo varžybos, tol futbolas. Bet kai sutaps, bus krepšinis. Vienareikšmiškai krepšinis“, – užtikrino Justas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių