Lygiųjų vicečempionams buvo per maža

„Vaikinai atidavė visas jėgas, bet žaidimas visai nepatiko“, - sakė Marius Stankevičius. Jo treniruojamas „Kauno Žalgiris“ „Optibet A lygoje“ pasidalino po tašką su Vilniaus „Riterių“ futbolininkais.

17-ajame ture Vilniuje komandos apsikeitė ankstyvais įvarčiais ir išsiskyrė lygiosiomis 1:1.

LFF stadione vykusio mačo pirmame kėlinyje svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį. Pirmą kartą starto sudėtyje mačą pradėjęs Nidas Vosylius kartu su Xabi Auzmendi prisidėjo prie to, kad Florianas Davidas 23-iąją minutę pasiųstų kamuolį į vartus.

Vis dėlto pranašumo žalgiriečiai ilgai neišlaikė: po 3 minučių standartinės padėties metu Francisco La Mantia atliko smūgį galva, nuo kurio Ignas Plūkas apsiginti šansų neturėjo.

Per likusį laiką iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai, tačiau įvarčio abiems ekipoms pelnyti nepavyko.

Sykį galva po pakelto kampinio pavojingai mušė Edvinas Girdvainis, kitoje aikštės pusėje – Rokas Filipavičius taip pat galva atliko smūgį į vartų plotą, tačiau I. Plūkas sugavo kamuolį.

24 taškus turintis „Kauno Žalgiris“ žengia ketvirtas, savo ruožtu, „Riteriai“ su 13 taškų rikiuojasi devinti.

„Taip, kaip žaidėme šiandien, pergalei nepakanka. Varžovai nusipelnė lygiųjų, rezgė daug kontratakų. O mes turime paprastinti žaidimą, elementariai gebėti sustabdyti kamuolį ir perduoti komandos draugui. Galbūt tas klaidas lemia nuovargis, nes turime daug traumuotų žaidėjų, kuriuos keičia jaunimas“, - dėstė M. Stankevičius.

„Kauniečiai – kokybiška, gerai organizuota komanda, bet laimėti galėjome ir mes. Įvarčius lėmė klaidos, bet iš esmės rezultatu nesu nusivylęs“, - sakė „Riterių“ vairininkas Vladimiras Jankovičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių