Neįtikėtinas sugrįžimas: „Kauno Žalgiris“ pralaimėjo beveik laimėtas rungtynes

„Neįtikėtinas sugrįžimas į rungtynes“, - lengviau atsiduso Donatas Vencevičius. "TOPsport A lygos“ 12-ajame ture jo vadovaujamas Vilniaus rajono „TransINVEST“ namuose 3:2 (0:2) palaužė „Kauno Žalgirį“.

Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai Gratas Sirgėdas puikiai išpildė baudos smūgį. Netrukus debiutantai galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau sumaišties metu kamuolio į vartus pasiųsti nepavyko.

„Kauno Žalgiris“ pranašumą padvigubino 43-iąją minutę. Kairiajame krašte kamuolį gavęs Artūras Dolžnikovas prasiveržė arčiau vartų ir pelnė įvartį.

„TransINVEST“ ekipa atkūrė intrigą po pertraukos. 61-ąją minutę pasižymėjo puikiu baudos smūgiu išsiskyrė Linas Pilibaitis, o po 24 minučių šeimininkams šyptelėjo sėkmė.

Ernestas Stočkūnas pakėlė kampinį, Deividas Mikelionis ne itin sėkmingai atmušė kamuolį, kuris į vartus atšoko nuo Jasono Noslino nugaros.

Pergalę šeimininkai išplėšė taip pat po pakelto kampinio. Baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Misaki Sato – japonas jį pasiuntė į vartus.

„Po prasto pirmo kėlinio teko pakalbėti rūbinėje, bet šaukimų nebuvo. Sutarėme, kad turime ieškoti pirmo įvarčio, o paskui jau atsiras progų ir antram. Suveikė standartinės situacijos, kažkiek lydėjo ir sportinė sėkmė“, - kalbėjo „TransInvest“ treneris Donatas Vencevičius.

„Du skirtingi kėliniai. Iki pertraukos turėjome savo šansų, kentėjome, o antrajame komanda sugriuvo. Neatsirado lyderių. Visi turime suprasti, kas yra „Kauno Žalgiris“ ir kaip turime kovoti“, - sakė kauniečių vairininkas Nerijus Mačiulis.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Vytis

Vytis portretas
Savo Afriikos klounus žiūrėkite Kovno Spyris :)))

Ekspertas

Ekspertas portretas
Šaunuoliai TransINVEST, apsišaukėliai to ir verti gerp spyrio Spyriui...

Sūduvis

Sūduvis portretas
Na iš kokios Afrikos glūdumos atvykęs tas TransINVEST, o tai reiškia kad ten žaidžia tik vieni transvestitai???
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių