Vilkijoje įvyko čempionato „Futbolas visiems“ antrasis etapas: pirmavo vilkijiečiai

  • Teksto dydis:

Vilkijos gimnazijos stadione įvyko čempionato „Futbolas visiems“, kuriame varžėsi devynios komandos.

Antrus metus rengiamas, jau tapęs tradicinis integracinis futbolo čempionatas suvienija futbolo entuziastus iš skirtingų bendruomenių, kurios ne tik puikiai praleidžia laiką futbolo aikštelėje, bet ir bendraudami už jos.

„Visi mes esame skirtingi, tačiau žaisdami, jausdami kitam pagarbą, komandinę dvasią, tampame lygūs. Nuostabu matyti, kai pedagogai turi galimybę išbandyti savo jėgas žaisdami prieš moksleivius, tėvai – žengti į futbolo aikštelę kartu su pedagogais ir vaikais. Tik kartu būdami mes galime suprasti, kiek daug reiškia bendravimas ir bendradarbiavimas“, – sakė Lietuvos masinio futbolo asociacijos atstovas Martynas Karpavičius.

Antrajame etape dalyvavo Kauno technologijų mokymo centro (KAUTECH) Socialinių paslaugų skyriaus mokinių ir pedagogų, Ringaudų bendruomenės, futbolo klubo FK „Vilkijos“, Vilkijos gimnazijos pedagogų ir tėvų bendruomenės, Kauno mokyklos „Herojus“ ir Šiaulių miesto šeimos centro komandos.

Komandoms sužaidus rungtynes grupėse paaiškėjo, kad finale kovos Vilkijos FK „Vilkija“ ir Vilkijos bendruomenės komanda, o mažajame finale susitiks Kauno mokyklos „Herojus“ ir KAUTECH Socialinių paslaugų skyriaus antra komanda.

Rungtynėse dėl trečios vietos Kauno mokyklos „Herojus“ komanda 5:2 įveikė KAUTECH Socialinių paslaugų skyriaus antrąją komandą ir iškovojo trečiosios vietos apdovanojimus. Finale dėl pirmos vietos savo pranašumą 3:0 įrodė Vilkijos FK „Vilkija“ futbolininkai, įveikę, Vilkijos bendruomenės komandą.

Komandas prizininkės ir dalyvės apdovanotos Lietuvos masinio futbolo asociacijos įsteigtomis taurėmis ir medaliais, kuriuos įteikė KAUTECH Socialinio skyriaus vedėja Giedra Sadauskienė kartu su treneriais Ernestu Fedorčak ir Oleh Fedorchak.

Trečiasis integracinio čempionato etapas numatomas rugsėjo mėnesį KAUTECH Socialinių paslaugų skyriaus futbolo stadione.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių