Dukart olimpinis čempionas išsiskyrė po vestuvių praėjus vos trims mėnesiams

Dukart olimpinis dailiojo čiuožimo čempionas Yuzuru Hanyu su žmona išsiskyrė po vestuvių praėjus vos trims mėnesiams.

Apie tai rašo „Kyodo“. Teigiama, kad Japonijos dailiojo čiuožimo žvaigždė taip pasielgė, nes fanai persekiojo jo žmoną, o iš žiniasklaidos buvo itin didelis dėmesys.

„Pagalvojęs apie ateitį, aš nusprendžiau išsiskirti, nes noriu, kad partnerė būtų laiminga. Ir man norisi, kad laimės nevaržytų kažkokie ribojimai“, –  pareiškė sportininkas.

Japonijos dailiojo čiuožimo talentas Y. Hanyu dukart laimėjo olimpinius aukso medalius vyrų dailiojo čiuožimo varžybose – 2014 ir 2018 metais. 2014 m. Y. Hanyu laimėjo Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų varžybas, o 2018 m. triumfavo Pjončongo olimpiadoje.

Pagalvojęs apie ateitį, aš nusprendžiau išsiskirti, nes noriu, kad partnerė būtų laiminga.

Y. Hanyu tapo pirmuoju čiuožėju nuo 1952 metų, kuriam pavyko apginti olimpinio čempiono titulą. 1948 ir 1952 metų olimpinėse žaidynėse triumfavo amerikietis Dickas Buttonas.

Japonas taip pat du kartus tapo pasaulio čempionu (2014 ir 2017 m.).

2016-aisiais „Autumn Classic International“ konkurse Y.Hanyu tapo pirmuoju čiuožėju istorijoje, varžybų metu atlikusiu keturgubą ritbergerį.

2022 metų vasarą japonas pranešė, kad baigia sportininko karjerą ir nuo šiol dalyvaus įvairiuose dailiojo čiuožimo šou.NAUJAUSI KOMENTARAI

AM

AM portretas
Tai kad jam moters kaip ir nereikia, Ar nesimato?

Vaje vaje

Vaje vaje portretas
Gal agrastas?

žinia Aldonai

žinia Aldonai portretas
jau seniai nustatyta, kad meilė trunka tik 100 dienų
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių