Europos gimnastikos federacija nesutiko su rusų ir baltarusių sugrįžimu į varžybas

  • Teksto dydis:

Europos gimnastikos federacija nubalsavo už tai, kad Rusijos ir Baltarusijos sportininkams nebūtų leista sugrįžti į tarptautines varžybas.

Dėl šio sprendimo kyla klausimų, kaip Rusijos ir Baltarusijos gimnastai galėtų patekti į kitais metais vyksiančią olimpiadą.

Tarptautinė gimnastikos federacija pagal Tarptautinio olimpinio komiteto rekomendaciją leidžia rusams ir baltarusiams nuo sausio 1-osios sugrįžti kaip individualiems neutraliems atletams be savo šalies simbolių. Tačiau Europos gimnastikos federacija paskelbė, kad jos narės penktadienį nubalsavo už tai, kad šio plano nebūtų laikomasi.

„Europos gimnastikos [federacijos] Generalinė asamblėja balsavo, kad atletams ir pareigūnams iš Rusijos ir Baltarusijos nebūtų leista nuo 2024 metų sausio 1-osios sugrįžti į oficialias Europos gimnastikos [federacijos] varžybas“, – sakoma pareiškime.

Po Maskvos invazijos į Ukrainą Tarptautinei gimnastikos federacijai paskelbus draudimą, Rusija ir jos sąjungininkė Baltarusija jau praleido daug kvalifikacinių gimnastikos varžybų prieš olimpiadą.

Kitais metais vyksiantis Europos čempionatas ir kai kurios kitos varžybos Europos šalyse turėjo būti svarbi proga Rusijos gimnastams užsitikrinti vietų Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.NAUJAUSI KOMENTARAI

Labai patogu

Labai patogu portretas
Žino kad stiprūs konkurentai tai dabar pašalinus galės ,,skint pergales"?

Miau

Miau portretas
Bijo konkurencijos?

Nu tai ir durni.

Nu tai ir durni. portretas
Geriau būt įveikę ir parodę kad rusus ir baltarusius galima įveikt be karo O dabar išeina kaip koki dezertyrai bijantys pasivaržyt kas stipresnis
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių