Fantastiškas R. Meilutytės startas – į finalą pateko pakartojusi pasaulio rekordą

  • Teksto dydis:

Rūta Meilutytė sekmadienį sieks antrojo medalio pasaulio plaukimo čempionate Fukuokoje (Japonija). Lietuvos plaukikė į 50 m krūtine rungties finalą pateko su trenksmu – pakartojo pasaulio rekordą.

Lietuvė distanciją įveikė per 29,30 sek., laimėjo savąjį plaukimą ir užfiksavo tokį patį laiką, kaip ir Benedetta Pilato, pasiekusi tokį rezultatą 2021 metais.

Šios rungties planetos rekordas Rūtai jau yra priklausęs ketverius metus – nuo 2013 iki 2017 metų. Tuomet lietuvė buvo nuplaukusi šią distanciją per 29,44 sek.

Ryte vykusioje atrankoje R. Meilutytė pernelyg nepersistengė ir su 30,39 sek. laiku pasidalino 8-10 vietas. Visgi įjungusi aukštesnę pavarą pusfinalyje ji pagerino rezultatą daugiau negu sekunde ir plaukė taip greitai, kaip niekada dar nėra plaukusi.

R. Meilutytė gina pasaulio čempionės titulą, iškovotą praėjusiais metais.

Pusfinalyje antrąją vietą užėmė amerikietė Lilly King (29,72 sek.), trečia liko Pietų Afrikos Respublikos atstovė Laura Van Niekerk (29,91 sek.). Įdomu tai, kad pastaroji pusfinalyje net neturėjo plaukti, nes atrankoje užėmė 17 vietą, bet gavo bilietą į kovą dėl finalo tada, kai joje nebegalėjo dalyvauti kita PAR atstovė Tatjana Schoenmaker.

Kita pasaulio rekordininkė B.Pilato pusfinalyje su 30,09 sek. rezultatu užėmė ketvirtą vietą.

50 m krūtine rungties finalas vyks sekmadienį 14.09 val. Lietuvos laiku.

Primename, jog R. Meilutytė jau iškovojo vieną aukso medalį Fukuokoje, kai triumfavo 100 m krūtine rungtyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

anonimui

anonimui portretas
Kad tau tavosiūlelis nudžiūtų,ojaicai susitrauktų visai,kas jau dabar yra

>>Anonimas

>>Anonimas portretas
...karve tu karve , plaukt matomai nesugebi nei karvės lygiu )...

Anonimas

Anonimas portretas
NUSIBODO...VISI ŽINOM , KARVĖS PUIKIAI PLAUKIA.....
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių