Iš taifūno gniaužtų – į gerbėjų glėbį: R. Meilutytė grįžo į Lietuvą

  • Teksto dydis:

Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas, kuriuo į namus parskrido pasaulio plaukimo čempionė Rūta Meilutytė ir kiti Lietuvos plaukikai, praneša LNK.

Iš Japonijoje vykusio pasaulio plaukimo čempionato grįžtančių mūsų sportininkų buvo laukta dar vakar, tačiau Japonijai smogęs taifūnas privertė keisti planus.

Auksine žuvele vadinama R. Meilutytė namo grįžo su dviem aukso medaliais ir su 100 tūkst. dolerių piniginiu prizu. Japonijoje iškovotas ne tik auksas, bet ir pagerintas moterų 50 m plaukimo krūtine rekordas.

„Labai patenkinta. Ilga kelionė buvo, tai tas nuovargis yra, bet džiaugiuosi pagaliau grįžusi namo“, – apie kelionę kalbėjo R. Meilutytė.

Paklausus apie tai, ar per tą laiką susidėliojo mintys, kas lėmė tokį įspūdingą pasirodymą, tikriausiai geriausią karjeroje, sportininkė pabrėžė atsipalaidavimo svarbą.

„Ne, iš tikro kažkaip nesusidėliojau, nes nebandžiau dėlioti. Nežinau, man dabar tas procesas yra ne apie siekimą, o apie leidimą viskam įvykti. Atrodo, kad kuo labiau atsipalaiduoji, tuo labiau viskas išeina. Tos galimybės yra labai didelės“, – kalbėjo pasaulio čempionė.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

Apie dalyvavimą Olimpinėse žaidynėse, sportininkė dvejojo.

„Manau, kad esu procese dėl šio klausimo, bet gal labiau taip nei ne“, – sakė sportininkė.

Aukso medalį ir pasaulio rekordą plaukikė ir pažymėjo, ir atšventė.

„Žymėt, pažymėjom. Šventėm ir švęsim toliau“, – šypsojosi R. Meilutytė.

Kalbėdama apie čempionatą, R. Meilutytė teigė, kad tai buvo varžybos, kuriose pavyko labiausiai pasimėgauti pačiu procesu.

„Kai aš einu į varžybas, kai aš einu į treniruotes, pirmoje vietoje statau ne kažkokį rezultatą, o patį procesą. Tai tikrai buvo vienos tų varžybų, kuriomis labiausiai mėgavausi“, – pasaulio čempionatą apibendrino plaukikė.NAUJAUSI KOMENTARAI

>>>tai geriausia ..

>>>tai geriausia .. portretas
Jeigu išvažiavai, fufaikine šiukšle,geri padarei, ne vieta tau Lietuvoj,o Rūta savim pasirūpins,ne tavo suppistas triūsas,utėle.

Gerbėja

Gerbėja  portretas
Niekada neabejojome Lietuvos ,,auksinės žuvelės,, pergalėmis. Valio......Rūtelė, pagarba tau ir geros kloties skinant toliau medalius!!!

Gerbėja

Gerbėja  portretas
Niekada Lietuvos Auksinės
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių