Istorinį medalį parvežę paplūdimio tinklininkai: buvo tik laiko klausimas, kada iššausime

Pirmadienį į Lietuvą grįžo ilgą sezoną užbaigę geriausi Lietuvos paplūdimio tinklininkai – Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius bei Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė.

Abi šios poros šiame sezone pasiekė daug gražių pergalių, atkakliai rinko olimpinio reitingo taškus ir turi realias galimybes pakovoti dėl išsvajoto olimpinio kelialapio.

Paskutiniame šių metų „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre Filipinuose P. Stankevičius ir A. Knašas iškovojo bronzos medalius – pirmuosius Lietuvos paplūdimio tinklinio istorijoje. M. Paulikienė ir A. Raupelytė moterų turnyre finišavo devintos. Jos šiemet dviejuose „Challenge“ turnyruose užėmė ketvirtąsias vietas, o itin ryškiai sužino Europos čempionate, kuriame užėmė aukštą penktąją poziciją. Taip pat jos debiutavo ir planetos pirmenybėse.

Oro uoste gėlėmis ir „Monster block“ pavadintu plakatu pasitikti P. Stankevičius ir A. Knašas atskleidė, kad alinantis sezonas ir išlendančios traumos privertė sudvejoti, ar verta vykti į Filipinus. Galiausiai, ši išvyka nenuėjo veltui.

„Nusprendėme, kad vyksime į Filipinus ir atiduosime visas jėgas. Rezultatas rodo, kad tai pasiteisino. Labai džiaugiamės pirmais medaliais Lietuvos istorijoje“, - šypsojosi P. Stankevičius. Pasak jo, jeigu ne skausmai, lietuviai galėjo žengti ir į finalą, nes pusfinalyje mūsiškiai tik po labai atkaklios kovos 1-2 (16:21, 21:19, 13:15) pralaimėjo antriems pagal skirstymą australams Thomui Hodgesui ir Zachery Schubertui.

A. Knašas neslepia – jo ir Patriko duetas žingsnis po žingsnio siekia savo tikslų, o progresas – daugiau nei akivaizdus.

„Buvo tik laiko klausimas, kada mes iššausime, nes su tomis pačiomis komandomis treniruojamės ir žaidžiame visus metus, todėl paskutinis turnyras uždėjo tokį „šauktuką“, kurį bus galima persikelti kitiems metams“, - teigė A. Knašas.

Sportininkai, norėdami rinkti svarbius reitingo taškus, privalo vykti į turnyrus, vykstančius visame pasaulyje. A. Knašas ir P. Stankevičius prisipažįsta – be rėmėjų ir partnerių paramos kovoti dėl olimpinių žaidynių būtų neįmanoma.

„Esame be galo dėkingi visiems, kurie prisideda kaip tik gali – pagalba, finansais, patarimais. Biudžeto surinkimas yra vienas didžiausių iššūkių, todėl džiaugiamės, kad yra žmonės, kurie mus remia. Taip pat yra daug bendraminčių, palaikančių mus tiek morališkai, tiek finansiniais bei žmogiškaisiais resursais“, - dėkojo paplūdimio tinklininkai.

Sportininkai prisipažįsta, jog norint patekti į olimpines žaidynes pagal reitingą, reikės dar keleto sėkmingų turnyrų. Naujas sezonas turėtų startuoti jau vasario pabaigoje.

„Reikia sistemingai ir nuosekliai dirbti, išsigydyti traumeles ir nuo naujų metų dėti naujus žingsnius – tiek fiziškai, tiek taktiškai, kad toliau tobulėtume ir eitume į priekį“, - pabrėžė A. Knašas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kęstas

Kęstas portretas
Šaunuoliai!!!!Kaip smagu,kad žmonės garsina Lietuvą.Į krepšinį kiša pinigus.Juk mūsų mažai ,ir tokios sporto šakos,kur yra 1,2,na3 žmones. yra lengviau rasti talantų.Tuo labiau,kad čia visur yra ir bus lietuviukai,o krepšinis jau labai sukumeesintas.Smagu žiūrėti plaukimą,pležo tinklinį,biatloną,kur praktiškai Ignalinos rajonas kaunasi pasaulyje.Sėkmės!!!!O krepšinis?……,yra ir be jo .Dar geru irkluotojų turim,penkiakovininkų ir t.t.Tad turim už ką sirgti
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių