Po sezono finišo – sunkios „Žalgirio“ pagirios

Grįžti į straipsnį

as

as portretas
evansas geras,bet ne visada ir jis nera toks koki piesia treneris ir simpatija iskovojas kaune jis vidutiniokas

Nu Vitoldas

Nu  Vitoldas portretas
"Turėjo būti aukščiau", tos 3 papildomos pergalės leistų tik susilyginti su 9-10 vieta, bet ne butinai aplenkti; taip Virtus atveju būtų pramašumas, bet kitu atveju- ne. 13-14 vieta atspindi taip kaip yra.

Aha

Aha  portretas
Su tuo Vln stadionu tai komedija ...lyg kitu problemu nebutu...futbolas žemiau taburetes... Žalgiriui fanai suneše pinigeliu max kiek galejo...gal jie po paskutiniu varzybu ir pagiriojo, o krepšininkams kokios pagirios?praşovet zurnaliugos su pavadinimu kaip ur be karta..

ir

ir portretas
nusisnekek tu man sitaip:)!kokios dar pagirios,zurnaliste?gal pats dar siltas po vakar:)?pagirios butu jei ka nors pasieke EL butu,o dabar viskas baigesi taip kaip baigesi ir svesti nera ko.

Nepagiringas

Nepagiringas portretas
Is esmes visiems ziurovams labai po-ui,ar 14 ar kokia penkta vieta .Nes visi garbina ir atsimena tik cempionus,o ...niolikti niekam neidomus.Net eurovizijoj dainoreliu krastas yra luzeriai,o kasyje kazkada gi laimejome Eurolyga. Cia gi ne sportas,o sou,gerai apmokamas,tad mes pagal pinigus ir talentus tik vidutiniokais esame .

Kaimietiškas pasypūtimas

Kaimietiškas pasypūtimas portretas
Futbolininkai-reikalauja stadionų už šimtus milijonų,nors sėdi giliai,,šiknoje,,krepšininkai turi puikias arenas jau dešimtmetį,irgi sėdėdami giliai,,šiknoje,,verkia,kad mažai gauna milijonų.

Duokit

Duokit portretas
Pinigų vaikų krepšiniui,o ne afriką šerkite ar ,,futbolininkus,,-

Galerijos

Daugiau straipsnių