Traumą patyrusiam „Žalgirio“ gynėjui K. Evansui atlikta kelio operacija

  • Teksto dydis:

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Keenanas Evansas ilgą laiką turės praleisti be krepšinio. Žalgiriečiui pirmadienį „Gijos Klinikose“ buvo atlikta kelio operacija.

Traumą K.Evansas patyrė „Betsafe-LKL“ pusfinalio serijos trečiųjų rungtynių su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“ trečiojo kėlinio pabaigoje. Pašokęs į orą jis pajuto kelio skausmus ir aikštelę galėjo palikti tik su komandos draugų pagalba.

Pirmadienį atlikus išsamius tyrimus, K.Evansui buvo nustatytas kelio girnelės raiščio plyšimas, todėl nuspręsta daryti operaciją, kurią atliko ortopedas traumatologas prof. Rimtautas Gudas.

„Operacija truko dvi valandas. Apsvarstėme ne vieną chirurginį metodą, nes situacija buvo tikrai sudėtinga, tačiau operacija praėjo sėkmingai“, – teigė prof. R.Gudas.

Po operacijos praėjus pasyvios reabilitacijos laikui, K.Evanso laukia nauja apžiūra, po kurios bus nustatyta tolimesnė reabilitacijos eiga, tačiau jau dabar aišku, kad ji truks ne mažiau 6–8 mėnesių.



NAUJAUSI KOMENTARAI

W

W portretas
Toki pilieti reikia parodyti daktarams - organu perkėlėjams , dar jaunas , ne visi organai sulaužyti , ne viena gyvybe išgelbėtu .

Pagarba profesoriui Gudui

Pagarba profesoriui Gudui portretas
Ne tik moka dirbt bet ir nuoširdus žmogus sveikatos jam

o tai

o tai portretas
dabar jau visi juockiai is afrikos tapo zalgirio zaidejais, o tai kur musu krepsininkai jau visi isbego is Lietuvos, bendrai tai dabar pas mus visi tapo futbolistais, net ir mokyklu aikstelese tik futbola pacukai spardo, o krepsinio aiksteles tuscios, buduliu sportas futbolas
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių