„Wolves“ išsiskyrė su treneriu K. Kemzūra

  • Teksto dydis:

Vilniaus „Wolves“ komandos vyr. treneris Kęstutis Kemzūra palieka savo postą. Sprendimas nutraukti sutartį priimtas abipusiu susitarimu.

Krepšinio specialistas į komandos trenerių štabą atvyko praėjusių metų kovo mėn., debiutiniam klubo sezonui artėjant prie pabaigos. Jo vadovaujama „Wolves“ tapo Šiaurės Europos krepšinio lygos vicečempione.

„Žengti šį žingsnį buvo nelengva. Vis tik, mūsų pastarojo laikotarpio komandos žaidimas netenkino nei trenerių štabo, nei klubo vadovų, o rezultatai niekaip neatspindėjo jos galimybių. Esame įsitikinę, kad komanda gali žaisti kur kas geriau. Todėl, kalbėdami su K. Kemzūra, priėjome prie bendros nuomonės, kad pokyčiai yra reikalingi, kad komanda eitų į priekį. Dėkojame jam už profesionalų darbą bei istorines klubui pergales tiek šalies čempionate, tiek Europos taurės turnyre ir linkime pačios didžiausios sėkmės ateityje“, – sprendimą aiškino „Wolves“ sporto direktorius Donatas Zavackas.

Sostinės ekipai vadovaus K. Kemzūros štabe asistentu dirbęs Nedas Pacevičius.

S. Čirbos nuotr.

„Stebime ir žaidėjų, ir trenerių rinką, bet šiuo metu nusprendėme suteikti galimybę N. Pacevičiui. Tikimės, kad toks klubo sprendimas taps teigiamu impulsu komandos žaidimui“, – sakė D. Zavackas.

„Wolves“ sekmadienio vakarą Kaune sieks panaikinti 19 taškų deficitą atsakomosiose Citadele KMT ketvirtfinalio serijos rungtynėse su „Žalgiriu“.NAUJAUSI KOMENTARAI

manau,kad

manau,kad portretas
po tokių išsidirbinėjimų joks normalus treneris neis į šią komandą,na nebent apgaus kokį antrarūšį užsienietį...

Siaip

Siaip  portretas
Ziemelis mokes jam alga iki sezono pabaigos ar ismete kaip muse is barsciu?dar juokas ima is zavacko.jis net gatves slaveju brigadininko konkurso nepraeitu.o cia sporto direktorius. Hahaha

Oho

Oho portretas
N.Pacevicius 28m kazkaip nelabai sportiškas... ir kuo jis buvo iki asistento su Kemzura?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių