Ar Lietuvoje COVID-19 pandemija jau įveikta?

Grįžti į straipsnį

Irena

Irena portretas
Ne ta rašo,per daug žmonių pagal valdžios skaičiavimą ,tai tuomet ačiū SAM,va nereikėjo uždaryti gyvenimo,nebūtų tokių problemų,tai čia valdžia su protu nedraugauja,dabar valdžia ir leidžia visas atliekas iš kitų šalių,nežinia dar kokių ligų vežasi visokie baltarusiai,rusai ,visokie čečėnai,visokie juodaodžiai ,dar Nausėda visą Nigerija neįgaliųjų ileis,kurie net dirbti nesiruošia ,ar ne taip,pinigų nėra,dvesta verslai , pinigu nėra elektrai sumokėti,iš savo skiepų tegul va dabar visi pinigus susirenka,kurie rėkė ,kad skiepų reikia,dar skverneliui testų reikėjo,gal sugrąžins pinigus į sąskaitą verslams,ar kiek ten versle kavinių ir restoranų žmonių dirbančių,tai gal tuomet mirties bausme grąžinkite,valdžiai daugiau babkiu liks,o už šitas atliekas dar nesumokėjo net po 50 eurų,kur nusėdo,ministrų kišenėse,o kiek Sitos atliekos sutrumpina gyventojams metu,na,ko ekspertai ir mokslininkai uztylo,babkiu pritrūko,kad išsižioti,o kada parduos likusias atliekas ir sugrąžins gyventojams pinigus

kainavo siaubingai daug, bet suvalde

kainavo siaubingai daug, bet suvalde portretas
o buvo taip ,,grazu''....visi po antsnukiais, nesimato nepatenkintu, piktu veidu, , visos aveles buvo nuolankios, paklusnios, sedejo savo ,,burbuluose''

Spauda jau raso

Spauda jau raso portretas
Kad marmalai daugiau blogio nei gėrio,bet tinka populiacijai pasaulinei mazinti

Protingi žmonės patyrinejo

Protingi žmonės patyrinejo portretas
Ta naujos vakcinos aprašymą - jokios info apie klinikinius tyrimus ar pašalinius poveikius. Nejau dar nedašunta kai kuriems, kad daromi eksperimentai su jumis. Lekit skiepytis jei trūksta proto bet labai tikit mokslu.

Kawenskas

Kawenskas portretas
Covidas sugalvotas tam, kad atitraukti dėmesį nuo didesnio žaidimo kuris jau prasideda (visiškas žmogaus valdymas) jukiu teisiu, jokių demokratijų,jokios laisvės! Pasauliniu mastu. O LT tik bandomoji pelė!

dulkei suprantami tokie sorendimai, tokios reformos

dulkei suprantami tokie sorendimai, tokios reformos portretas
Ta ministerija su ministru Dulke visai išprotėjo. Patyrus trauma pas traumotologą gali nukakti tik gavus siuntimą iš šeimos dartaro., Kaip tokį beprotišką sprendimą suprasti, bukalaurai Dulkį?

Tik dulkiui covid iveiktas

Tik dulkiui covid iveiktas portretas
Dieve suteik jam proto geriau jau tyletu o ne kalbetu nesamones...

Laukiu

Laukiu portretas
Kada prades tirti vakcinos poveiki žmonių organizmuose.Kada prasides nepriklausomi tyrimai.Agitacijos jau užtenka :)

aferistus lauk

aferistus lauk portretas
Kaip šie mulkiai nustatė, kad covid "įveiktas", juk jau nebedaro jokių tyrimų, nebent jeigu pats nusiperki testą ir pasidarai.

rugpjūčio mėnesį skelbė va tai žiniasklaidoje

rugpjūčio mėnesį skelbė va tai žiniasklaidoje portretas
Panašu, kad COVID-19 situacija Lietuvoje ir toliau nežada nieko gero. Mokslininkai ir virusologai skaičiuoja, kad kasdienių užsikrėtimų šuolį išvysime jau netrukus – rugsėjo viduryje. O šaltasis sezonas su virusu gali būti dar sudėtingesnis nei pernai.

tomas

tomas portretas
korona dar neiveikta, pas ministra dar pahmelas ir dvi dezes korona alaus dar liko

Lauris .R

Lauris .R portretas
Koke pandemija kovido ten muilo burbulo pandemija buvo

Anonimas

Anonimas portretas
Nesupratau. Ką tik skelbė apie ketvirto skiepo būtinybę. Tai jau nereikia skiepytis?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių